Gyakorlati matek foglalkozások a vakációban

2017. február 06.

A félévközi vakáció minden napján délelőtt 9 és 13 óra között speciális mértani szetteket készítünk, állítunk össze  iskolánk diákjai számára. Ezekre a tevékenységekre várjuk szeretettel a diákokat, V. osztályostól a XII. osztályos diákig mindenkit. A tevékenységet Tempfli Ádám tanár úr vezeti, Bors Violetta és Báthori Éva tanárnők segítségével. Ha elkészül a 15 szettnyi felszerelés, mellyel egy egész osztály dolgozhat  majd egyszerre, iskolánk lesz az első, aki a szabadalmaztatott felszereléseket ilyen szinten, szervezett formában fogja tudni gyakorlati tanítási eszközként használni.

Kedves diákok, gyertek, segítsetek Ti is elkészíteni a mértani felszereléseket!