A szépség belülről fakad – tartalmas előadás nőnap alkalmából

2017. március 16.

Március 6-án, a szülőbizottság szervezésében népes közönséget sikerült megszólítani: anyukák, nagymamák, fiatal lányok, de apukák is eljöttek a Sztaharoczky Noémi nutricionista előadására, mely az iskola dísztermében volt megtartva.

Megtudhattuk, melyek a helyes táplálkozás szabályai, hogyan vigyázhatunk a bőrünkre, melyek a hidratálás alapjai, hogyan csíráztathatunk otthon, valamint megválaszolásra kerültek a felmerülő kérdések is.

Köszönet a jó hangulatú, tartalmas délutánért Noéminek és az iskolai szülőbizottságnak!