Mikulás-buli a 8.A-sokkal

2017. december 08.

A nyolcadikosok idén is megszervezték a már hagyományossá vált Mikulàs-bulit az Adyban.

Ebben az évben a 8.A osztályt érte az a megtiszteltetés, hogy igazi ünnepi hangulatot varázsolhatott az iskola 5-8.-os diákjainak körébe.

Az osztály kreavitásának és a zabhegyezősök kemény munkájának köszönhetően a labirintus, illetve a temérdek nyeremény nagy sikert aratott. A díszteremben sok érdekes játék várta a vendégeket, s aki elfáradt, az a büfében kaphatott új erőre, ahol a sok finomság mellett megkóstolhatta a Mikulás-koktélt is. Mivel sikerült sok támogatót nyernünk, ezért minden tombola nyerő volt, senki sem tért haza üres kézzel. Aki a tíz játék közül legalább hétben részt vett, és még a sötét labirintusba is bemerészkedett, annak neve bekerült a Mikulás puttonyába, s közülük nyolcat sorsoltunk ki, akik szintén értékes ajándékokat nyertek. Nagyon örültünk annak, hogy sok ötödikes és hatodikos diák nyert.

Már az előkészületek is jó hangulatban teltek, s egy hét kemény munka eredményeképpen, a zabhegyezősöknek és támogatóinknak köszönhetően, az osztály is összekovácsolódott, és megszületett ez a buli, melyen több mint 120 gyerek érezte jól magát.

A 8.A diákjai