Iskola másként XI.C Kedd

2020. január 21.

Reggel 8.30-kor a 11.C osztály a könyvtárban az adys diákok által megalkotott kisfilmeket nézte meg. Érdeklődve és büszkeséggel nézték és hallgatták a magyar nyelvről, kultúráról, önazonossagról szóló kisfilmet. Ezt követően a 3-as teremben Victor Hugo "Nyomorultak" című nagysikerű regényének 1998-as filmváltozatát nézték meg. Rövid beszélgetés után a Szent László Líceumba gyalogoltunk át, ahol már várt minket a megmászni való fal. Itt sokan kipróbálták legalább 2-szer is a falmászást. Egészségesen elfáradva, de élményekben gazdagon zártuk a napot.