Adysok a Bihari Naplónál

2018. október 29.

A 12.E és a 11.A osztályok Tóth Márta, András Emese osztályfőnökök és Ianc Dorotea tanárnő kíséretében a Bihari Napló szerkesztőségébe látogattak. Rais István főszerkesztő és Pap István szerkesztő- riporter fogadták az adysok küldöttségét. A diákok beleláthattak egy szerkesztőség belső életébe. Nemcsak a diákok kérdezték a munkatársakat a műhelytitkokról, de mint vérbeli riporter, Pap István is faggatta kollégáit. Végezetül kedvesen meg is vendégeltek mindnyájunkat: „Tudom, hogy nem a legegészségesebb koszt a ropi, a keksz és az üdítő, de legtöbbször a riporter is ezt ebédeli két helyszín közt, amikor sűrű napja van!”- kínált kedvesen a szerkesztő.

Köszönjük a fényképeket a Bihari Napló fotóriporterének, Alexandru Nițescunak és saját fotósunknak, Antal Sámuelnek!