A 9. E keddi kirándulása

2018. október 30.

Kedden reggel nyolckor indultunk útnak a 10.D-sekkel és a 8.A-sokkal együtt. Először Kaplonyba mentünk, ahol megnéztük a templomot és a kriptát. Idegenvezetőnk,egy ferences rendi szerzetes érdekes információkat osztott meg a csoporttal. Ezután Nagykároly következett, ahol a Károlyi-kastély felújított termeiben sétálgattunk. Végül Érmindszenten Ady Endre szülőházánál fejeződött be utunk, ahol hat ügyes diák elszavalta kedvenc Ady-versét, majd közösen megkoszorúztuk a költő szobrát. Tartalmas utazás volt!