12. F - Iskola másként - Szerda

2018. október 31.

2018. október 31-én szerdán a bemutató előkészítése volt a feladat. A 12.F. osztály a sorsoláson Ciprust kapta, erről az országról kellett egy érdekes, tartalmas beszámolót készíteni, majd csütörtökön bemutatni. Az érdekes információk gyűjtését már az előző hetekben elkeztünk, most csak ezek összedolgozása maradt, de ez sem volt egyszerű feladat. Betegség miatt sokan hiányoztak az osztályból és nehéz volt lépést tartani a különböző ötletekkel. Az osztály végleges berendezését másnap reggel fejeztük be.