A 12. D osztály maturandus-ünnepsége

2019. január 21.

Ahogy az már megszokottá vált, a január a maturandusok hónapja, melynek keretén belül az iskola is felnőtté avatja végzős diákjait. Nem maradhattak ki tehát az idei matek-infó szakos diákok sem, akiknek az ünnepségére január 21-én került sor. Műsoruk célja az volt, hogy hallgatóságukat elkalandozzák  Disney világába és annak életérzésébe, miközben  görbe tükröt tartva megmutatták azt, hogy milyenek ők külön-külön és mint osztály, és  azt is, hogy milyenek a tanáraik. A végeredmény pedig egy kissé modern, Disney- dalokkal és mesefigurákkal tarkított műsor lett, mely hűen tükrözte mindazt, hogy milyen is az élet az ő világukban.