A 12.E osztály Maturandus-ünnepsége

2017. január 24.

A végzősök körében ötödikekként léptek színpadra a 12. E-s diákok január 24-én. Az osztály a hotelt választotta témának, így az esemény címe a Hotel Elodáz lett, a rengeteg felmérő-halasztásra reflektálva. A diákok alkalmazottakat, pincéreket és takarítókat játszottak, míg a tanáraikat konferenciára érkező vendégekként mutatták be. A konferencia kétnapos volt, minden délelőtt két-két pedagógus tartott értekezletet Milyen a tanuló? témakörben. Délután a takarítás helyett a személyzetnek kedvező tevékenységekbe bonyolódtunk, mint az Activity, vagy szundítás egy zongora-darab előadása mellett. Este pedig az alkalmazottak tánc formájában készültek meglepetéssel a tanár vendégeiknek. Így próbálták meg felidézni nem csak az oktatóik emlékezetes pillanatait, hanem belevinni mindegyikük személyiségét. A produkciót már nem alkalmazottakként, hanem mint a 12. E tagjai zárták egy saját, általuk írt és megzenésített dallal.