XXX. Kárpát-medencei középiskolás vezetőképző

2018. február 16.

Nagy örömmel vettünk részt a Rákóczi szövetség által szervezett XXX. Kárpát-medencei Középiskolás Vezetőképző programon. A rendezvény február 16. és 18. között zajlott Budapesten és két kiválló tanulónkat, Veres Bernadettet és Jakabffy Borókát (X. E) gazdagította sok szép emlékkel és tapasztalattal. Idén a program fő témája az ifjúság és az érték gondolat volt. A jó hangulatú együttlét számos élménydús előadásból és kulturális foglakozásból tevődött össze. A kisérő tanár szerepét Ianc Dorotea angoltanárnő töltötte be.