Meghívó: 30 éve Ady Líceum - ünnepi visszaemlékezés

2020. február 03.

Szeretettel és nagy örömmel hívjuk, várjuk az érdeklődőket, egykori és jelenlegi tanárainkat és diákjainkat a 30 éve  Ady Líceum rendezvénysorozatunk első eseményére. Hétfőn, 2020. február  3- án, délután fél kettőkor kezdődik az iskola dísztermében az ünnepi visszaemlékezés, melynek vendégei iskolánk azon egykori pedagógusai, akik aktívan részt vettek az iskola- pontosan 30 évvel ezelőtt történt - újraalakításában. Felidézzük az akkori eseményeket, azt, hogyan lett a Moghioroș – 5-ös számú Ipari Líceumból Ady Endre Elméleti Líceum.