Szülők bálja a retró jegyében

2020. február 08.

Sorrendben a 21. szülői bálra gyűltek össze szombat este a jelenlegi és volt adys diákok szülei, öregdiákok, osztályfőnökök, tanárok, meghívottak. A tehetséges diákok zenés-táncos produkciójában fellépett az Ady tánccsoportja először salsával, majd bachatával, show-táncot mutattak be a Vér-ikrek a 10.E-ből, és énekszámmal szórakoztatta a jelenlévőket az ugyancsak 10.E -s Szallós Tünde és a 9.C-s Marton Dorottya. A rövid műsor után a falatozásé, csevegésé, táncé és mulatozásé lett a fő szerep.  A President együttes szolgáltatta a zenét, amely  a 70-80-90-es évek hangulatát idézte. A báli mulatság közben tombolát lehetett vásárolni, illetve meg lehetett csodálni, majd kóstolni is az osztálytortákat, melyek készítőit jutalmazták is. Jelmezverseny is volt: az ötletes csoportos jelmezekért az 5.A osztály szülői közössége aranyosi hétvégét nyert.  A bál alatt adományokat lehetett felajánlani a díszterem légkondicionáló berendezéssel való felszerelésére.