Ünnepi tanévnyitó 2021 - 2022

2021. szeptember 10.

Az Ady Endre Elméleti Líceum ünnepi tanévnyitójára 2021. szeptember 13-án 10 órától kerül sor az iskola udvarán, melyre szeretettel várjuk az V, VI, IX, X-es diákjainkat és szüleiket. A többi évfolyam számára a tanévnyitó az osztálytermeikben fél 10-től veszi kezdetét. Kérünk minden diákot, hogy az ünnepi alkalomra fekete - fehérben, iskolai nyakkendővel jelenjen meg. A járványügyi előírások betartásának megfelelően az egészségügyi maszk viselése mindenki számára kötelező.