Séta a székelyhídi erdőben

2023. április 03.

Az 5.A és a 9.F diákjai az osztályfőnökeik, Erdei István és Tódor Éva vezetésével a székelyhídi erdőbe látogattak, ahol az erdész megmutatta az erdő élővilágát. A vezetés során megismertek néhány fa- és gombafajtát a 426-ból, ami az erdőben él. A kirándulás végén szalonnát is sütöttek. A diákok nagyon jól érezték magukat, a jókedvből a következő napokra is fog jutni. Ezen a napon egy kicsit közelebb kerültek a természethez, ami a szervezők nem titkolt célja volt.