Újraindult a Fizika Tehetséggondozó Központ az Adyban

2017. október 06.

Október 6-án indult újra az eMag és BCR által támogatott "HAI LA OLIMPIADĂ" elnevezésű fizikai tehetséggondozó központ programja az Adyban. Idén 113, VI-XII.-es diák iratkozott be, köztük 40 adys. Magyar csoportjaink lesznek idén is VI., VII., VIII. és IX. osztályban.

A 2-3 órás köri tevékenységekre péntek délutánonként kerül sor az Ady termeiben. A képzéseket hat, a tehetséggondozásban komoly tapasztalattal rendelkező nagyváradi és margittai tanár tartja.

Sikerekben gazdag tanévet kívánunk a program minden résztvevőjének!