Takács Tünde Erika

2018. augusztus 18.

Emlékezzünk!

28 éve volt egy barátnőm... Sőt, több is annál: testvérem, kollégám, cinkosom minden hülyeségben... Vigyáztál rám, minden gödörből kiráncigáltál, s én meg se köszöntem - -

... te voltál minden titkok tudója. Most is tudod, mit érzek, felesleges mondanom. Isten veled, Barátnőm, jó utat, s ha erre jársz, ugorj még be egy ölelésre! (Kajántó Judit)

Nem egy voltál a sok szürke közül, akinek nem állítanak szobrot az iskola udvarán, hanem te voltál Tünde, a nagyszerű ember, a csodálatos kolléga, akire mindig számíthattunk; a diákoknak Takács Tünde tanárnő, a kiváló pedagógus, aki hatni fogsz tovább.

Jó utat, Tünde. Őszinte barátsággal és szeretettel gondolunk rád. (Domján Katalin)