Érettségizők figyelmébe

2021. június 27.

Kérjük az érettségiző diákokat, hogy reggel 8 és negyed 9 között legyenek az iskola előtt. Fél kilenc után senki nem léphet be az iskolába, addigra a termekben kell lennie mindenkinek.

Kérünk mindenkit, hogy csak a legszükségesebbet hozza magával: személyi igazolvány (még este ellenőrizni!), írószerek, maszk, esetleg innivaló, édesség.

Nagyon fontos! Mindent a ruhatárban kell hagyni, a telefont is. Egy telefonnál többet senki ne hozzon magával, se okosórát, vagy bármilyen más kütyüt - kérem szépen otthon hagyni.

Ivóvizet minden diáknak biztosítunk.

A torlódás elkerülése érdekében kérjük pontosan érkezni, az iskola környékén sajnos parkolási lehetőség nincs.

Sok sikert mindenkinek!