Beiratkozás ötödik osztályba a 2022–2023-as tanévben

2022. március 01.

Kedves diákok és tisztelt szülők!

Iskolánk a 2022–2023-as tanévben is 2 ötödik osztályt indít, mindkettőt intenzív angol nyelv szakosítássalEnnek megfelelően, diákjaink heti 2 óra helyett heti 4 órában sajátíthatják el az angol nyelvet.

Az angol tudásszint-felmérőre jelentkezni/ beiratkozni a következő iratokkal lehet:

- a gyerek születési bizonyítványának másolata

- a szülők személyi igazolványának másolata

- a szülők házassági/ válási iratainak másolata

az iskola titkárságán lehet, akár személyesen, akár e-mailben a litadyendre@yahoo.com e-mail címen, 2022. június 10 ig.

A jelenlegi helyzetet figyelembe véve, még nincs pontos miniszteri szabályzó arra vonatkozóan, mikor és milyen formában lesz megtartva az angol tudásszint felmérése. Terveink szerint az iskolai év befejezése utáni első héten. Amint megtudjuk, közöljük a pontos tájékoztatást a honlapunkon, facebook oldalunkon és a nyomtatott sajtóban.

Az eddigi felmérőkre javasolt minták a következőek:

Minta az angol tudásszint-felmérő írásbeli részére: Írásbeli tételminta

Minta az angol tudásszint-felmérő szóbeli részére: Szóbeli tételminta

További kérdéseikre a 0259431787-es telefonszámon tudunk válaszolni vagy e-mailen.

Szeretettel várjuk leendő ötödikes diákjainkat!

MODEL DE SUBIECT scris.pdf

MODEL DE SUBIECT oral.pdf