Felmérés angol nyelvből normál tanítási programú V. osztályba

2018. június 20.

Értesítjük a tisztelt szülőket, hogy 37 darab, normál programú V. osztályba való beiratkozási kérvényt tettek le az iskola titkárságra. 14 szülő kérte, hogy ismerjék el gyermekének az előző vizsgajegyét. Ennek megfelelően 23 diákot várunk  a 2o18. június 21-én, csütörtökön reggel 9 órakor kezdődő tesztelésre, az alábbi listának megfelelően. Kérjük, hogy a diákok hozzák magukkal az ellenőrzőjüket vagy a születési bizonyítványukat.

Vizsgazo diakok _2018_06_21.xlsx