Felvételi IX. osztályba

2020. május 20.

A 2020- 2021 - es tanévben ÖT kilencedik osztályt szeretnénk indítani, a következő szakosításokkal:

• Filológia, intenzív angol nyelv
  • Matematika - informatika, intenzív informatika
  • Matematika - informatika, intenzív angol nyelv
  • Természettudományok, intenzív angol nyelv
  • Természettudományok

Az intenzív angol nyelvű osztály emelt óraszámot jelent, így diákjaink heti 2 óra helyett heti 4 órában sajátítják el az angol nyelvet.

Az intenzív informatika szakosítás emelt óraszámot jelent, a diákok heti 1 informatika óra helyett heti 4 órában bővíthetik informatikai tudásukat.

A kezdő nyelv választható: a lehetőségek függvényében lehet német vagy francia nyelvet választani.

Vidéki diákjainknak bentlakást és étkezési lehetőséget kínálunk.

A jelenlegi helyzetre való tekintettel, az angol nyelvi felmérésről egyelőre semmilyen biztos információval nem rendelkezünk. Amint biztosat tudunk mondani, azonnal a tudomásukra hozzuk: megjelentetjük iskolánk honlapján, facebook oldalán, a nyomtatott sajtóban.

Érdeklődni lehet az iskola titkárságán, hétköznap 9 és 16 óra között, a  0259431787 telefonszámon.

Szeretettel várjuk leendő IX. osztályos diákjainkat!