IX. osztályba iratkozó diákok figyelmébe

2021. július 16.

Kedves nyolcadikos diákok!

Várunk benneteket sok szeretettel IX. osztályba!

Osztályaink a következő kódok alatt szerepelnek:

Filológia - intenzív angol - 207 - es kód

Matematika - informatika intenzív angol és intenzív informatika osztályaink ugyanazon kód alatt szerepelnek: 208 - as

Természettudományok - intenzív angol és a Természettudományok osztályok is ugyanazon kód alatt vannak: 209 -es.

Ha bármelyik matek - infó vagy természettudományok osztályba szeretnétek iratkozni, a közös kódot kell beírni.

Miután bejutottatok, július 26, 27 és 28 - án kell az iskolánkba eljönni beiratkozni. Itt fogjátok a beiratkozási lapra ráírni, hogy pontosan melyik osztályba szeretnétek bejutni. A diákok választását figyelembe véve, a vizsgaátlagok alapján történik az osztályokba való besorolás.

Az angol képességfelmérés az idén elismertetéssel történt, ennek eredményéről szükség van egy igazolásra a beiratkozó dossziéba.

Sok sikert!

Procedura_inscriere_clasa_IX_2021_revizia_4