A 2022–2023-as tanévben induló 9. osztályaink

2022. március 22.

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy a 2022–2023-as tanévben  HAT kilencedik osztályt indítunk, a következő szakosításokkal:

• A: Filológia, intenzív angol nyelv  26 hely
  • B: Bölcsődepedagógus, intenzív angol  12 hely
  • B: Tanító - óvodapedagógus, intenzív angol  12 hely – ÚJ!
  • C: Matematikainformatika, intenzív informatika  26 hely

• D: Matematikainformatika, intenzív angol nyelv  26 hely
  • E: Természettudományok, intenzív angol nyelv  26 hely
  • F: Természettudományok  26 hely

Az intenzív angol nyelvű osztály emelt óraszámot jelent, így diákjaink heti 2 óra helyett heti 4 órában sajátítják el az angol nyelvet.

Az intenzív informatika szakosítás emelt óraszámot jelent, a diákok heti 1 informatika óra helyett heti 4 órában bővíthetik informatikai tudásukat.

A kezdő nyelv választhatónémet, francia és újra olasz (a lehetőségek függvényében).

Vidéki diákjainknak bentlakást és étkezési lehetőséget kínálunk.

Figyelem! Tanító–óvodapedagógus szak csak a mi iskolánkban indul!

További tájékoztatásért az intenzív angol osztályokba való bejutásról és a pedagógiai szakokra történő előzetes képességfelmérésről kövessék figyelemmel iskolánk honlapját: www.adyliceum.ro.

Érdeklődni lehet iskolánk titkárságán

hétfőcsütörtök: 9 és 16 óra között

péntek: 9 és 14 óra között

telefon: 0259431787

Szeretettel várjuk leendő IX. osztályos diákjainkat!