Különbözeti vizsga, 2016-2017, szeptember

 

Nr.

Materia din clasa

Numele elevului

Disciplina

Data

Profesori examinatori

Președinte

  1.  

V, VI

Lencar Vivien

Varga Ádám György

Limba engleză

1. 09. 2017

ora 9.00

Fazekas Csilla

Koncz Brigitta

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Chen Davy

Bronț Zsanett

Szilágyi Henrietta

Szatmári Loretta

Szoboszlai Gáspár István

(Herman Patrik)

(Szabó Boldizsár)

Limba engleză

1. 09. 2017

ora 9.00

Fazekas Csilla

Koncz Brigitta

Ciubotariu Éva

  1.  

IX,

X

Blága Ádám

Nagy Ákos Csaba

Limba engleză

1. 09. 2017

ora 9.00

Fazekas Csilla

Koncz Brigitta

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Chen Davy

Limba latină

4. 09. 2017

ora 11.00

Flonta Ioan

Guler Monica

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Chen Davy

Istorie

4. 09. 2017

ora 9.00

Apáti Timea

Ardelean Klementina

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Chen Davy

Geografie

5. 09. 2017

ora 9.00

Ambrus Attila

Závodzky Tamás

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Chen Davy

Logica

5. 09. 2017

ora 11.00

Antonie Csilla

Domján Katalin

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Chen Davy

Educație muzicală

1. 09. 2017

ora 11.00

Buna Boglárka

Czirják Enikő

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Chen Davy

Educație vizuală

1. 09. 2017

ora 12.00

Buna Boglárka

Czirják Enikő

Ciubotariu Éva

  1.  

X

Blága Ádám

Szabó Tamás László

Szabó Márk Alex

Nagy Ákos Csaba

limba și literatura  română

31. 08. 2017

ora 11.00

Negruț Mărioara

Butuc Mayer Veronica

Ciubotariu Éva

  1.  

X

Blága Ádám

Szabó Tamás László

Szabó Márk Alex

Nagy Ákos Csaba

limba și literatura  maghiară

31. 08. 2017

ora 9.00

András Emese

Kirkósa Enikő

Ciubotariu Éva

  1.  

IX,

X

Blága Ádám

Szabó Tamás László

Szabó Márk Alex

Nagy Ákos Csaba

Limba latină

4. 09. 2017

ora 11.00

Flonta Ioan

Guler Monica

Ciubotariu Éva

  1.  

IX,

X

Blága Ádám

Szabó Tamás László

Szabó Márk Alex

Nagy Ákos Csaba

Istorie

4. 09. 2017

ora 9.00

Apáti Timea

Ardelean Klementina

 

  1.  

IX,

X

Blága Ádám

Szabó Tamás László

Szabó Márk Alex

Nagy Ákos Csaba

Geografie

5. 09. 2017

ora 9.00

Ambrus Attila

Závodzky Tamás

 

  1.  

IX

Blága Ádám

Szabó Tamás László

Szabó Márk Alex

Nagy Ákos Csaba

Logică

5. 09. 2017

ora 11.00

Antonie Csilla

Domján Katalin

 

  1.  

IX

Blága Ádám

Szabó Tamás László

Szabó Márk Alex

Nagy Ákos Csaba

Educație muzicală

1. 09. 2017

ora 13.00

Buna Boglárka

Czirják Enikő

 

  1.  

IX

Blága Ádám

Szabó Tamás László

Szabó Márk Alex

Nagy Ákos Csaba

Educație vizuală

1. 09. 2017

ora 12.00

Buna Boglárka

Czirják Enikő

 

  1.  

X

Blága Ádám

Szabó Tamás László

Szabó Márk Alex

Nagy Ákos Csaba

Psihologie

5. 09. 2017

ora 12.00

Antonie Csilla

Domján Katalin

 

  1.  

IX,

X

Kovács Krisztina

Biologie

4. 09. 2017

ora 9.00

Puskás Ágnes

Hanesz annamária

 

  1.  

IX,

X

Kovács Krisztina

Fizică

5. 09. 2017

ora 9.00

 

Năndrean Enikő

Takács Péter

 

  1.  

IX,

X

Kovács Krisztina

Matematică

31. 08. 2017

ora 9.00

Nagy Zoltán

István Zoltán

 

  1.  

IX,

X

Kovács Krisztina

Chimie

1. 09. 2017 ora 9.00

Takács Tünde

Takács Péter

 

  1.  

IX,

X

Kovács Krisztina

Informatică

4. 09. 2017

ora 11.00

Hibácskó Gizella

Kotró László

 

  1.  

IX

Chen Davy

Limba germană

31.08.2017

ora 9.00

Sárközi Csilla

Imre Csilla

 

  1.  

IX

Kiss Tamás Zoltán

Educație muzicală

1. 09. 2017

ora 11.00

Buna Boglárka

Czirják Enikő

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Kiss Tamás Zoltán

Educație vizuală

1. 09. 2017

ora 12.00

Buna Boglárka

Czirják Enikő

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Kiss Tamás Zoltán

limba și literatura  română

31. 08. 2017

ora 11.00

Negruț Mărioara

Butuc Mayer Veronica

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Kiss Tamás Zoltán

limba și literatura  maghiară

31. 08. 2017

ora 9.00

András Emese

Kirkósa Enikő

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Kiss Tamás Zoltán

Biologie

4. 09. 2017

ora 9.00

Puskás Ágnes

Hanesz annamária

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Kiss Tamás Zoltán

Fizică

5. 09. 2017

ora 9.00

Năndrean Enikő

Takács Péter

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Kiss Tamás Zoltán

Matematică

1. 09. 2017

ora 9.00

Nagy Zoltán

István Zoltán

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Kiss Tamás Zoltán

Informatică

4. 09. 2017

ora 11.00

Hibácskó Gizella

Kotró László

Ciubotariu Éva

  1.  

IX

Kiss Tamás Zoltán

TIC

5. 09. 2017

ora 11.00

Hibácskó Gizella

Kotró László

Ciubotariu Éva

  1.  

VI

Szigeti Boglárka

limba și literatura  maghiară

31. 08. 2017

ora 9.00

András Emese

Kirkósa Enikő

Ciubotariu Éva

  1.  

VI

Pink Krisztián

Szigeti Boglárka

Limba engleză

1. 09. 2017

ora 9.00

Fazekas Csilla

Koncz Brigitta

Ciubotariu Éva

  1.  

IX, X

Szigeti Melinda

Limba engleză

1. 09. 2017

ora 9.00

Fazekas Csilla

Koncz Brigitta

Ciubotariu Éva

 

Különbözeti vizsgák tematikája

kulonbozeti_vizsga_angol_IV.docx

kulonbozeti_vizsga_angol_V.docx

kulonbozeti_vizsga_angol_VI.docx

kulonbozeti_vizsga_angol_IX.docx

kulonbozeti_vizsga_biologia_ix_x.doc

kulonbozeti_vizsga_fizika_X.docx

kulonbozeti_vizsga_foldrajz_ix_x.docx

kulonbozeti_vizsga_latin_ix.docx

kulonbozeti_vizsga_latin_x.docx

kulonbozeti_vizsga_logika_ix.docx

kulonbozeti_vizsga_magyar_x.docx

kulonbozeti_vizsga_matematika_IX.docx

kulonbozeti_vizsga_matematika_X.docx

kulonbozeti_vizsga_muveszeti_neveles_IX.docx

kulonbozeti_vizsga_nemet_ix.docx.doc

kulonbozeti_vizsga_tortenelem_ix.doc

kulonbozeti_vizsga_tortenelem_x.doc

kulonbozeti_vizsga_zene_x.docx




© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad