VII. B - 2021 / 2022

26. UJVÁROSI L. ZSUZSANNA
27. VLAD C.O. DENIEL

2022. március 03.

Szent László-kiállítás a nagyváradi római katolikus püspöki palotában

Szent László-kiállítás a nagyváradi római katolikus püspöki palotában Iskolánk 7.B osztálya Ardelean Klementina  és Fazekas Csilla tanárnőkkel együtt meglátogatta  a Regum gemma, Ladislæ – Szent László király műve és tisztelete címmel nyílt állandó kiállítást a nagyváradi római katolikus püspöki palotában.

2022. március 02.

Múzeumlátogatás és kézműves műhely az Aurel Lazăr Emlékmúzeumban

Múzeumlátogatás és kézműves műhely az  Aurel Lazăr Emlékmúzeumban Múzeumlátogatáson és kézműves műhelyben vettek részt az V.A és a VII. B osztály tanulói. Megtekintették a múzeum márciuska-kiállítását, majd ők maguk is készítettek hasonlókat. Kísérő tanáraik voltak: Apáti Tímea, Ardelean Klementina, Buna Boglárka, Czirják Enikő.

2020. január 22.

Második helyezés a Himnusz-klub versenyen

Második helyezés a Himnusz-klub versenyen A magyar kultúra napjára kiírt Himnusz-pályázaton az 5.B osztály II. helyezést ért el a középiskolások kategóriájában. Nyereményük egy kiràndulás Kölcsey nyomában. Szívből gratulálunk nekik! Felkészítőjük Cseke Sándor vallástanár volt.

2020. január 22.

Ha kell egy kis plusz!

Ha kell egy kis plusz! Ha kell egy kis plusz - làtogatóban a Plusz Fm stúdiójában, ahol elleshettük a rádiózás csínját-bínját.

2020. január 21.

Arany nyomában jártunk

Arany nyomában jártunk Arany nyomàban jártunk, majd lazítottunk a Kidslandben.

2020. január 20.

Az Iskola másként 1. napja az 5.B-ben

Az Iskola másként 1. napja az  5.B-ben

Az Iskola másként első napja érdekesen alakult. Először egy drón segítségével elkészítettük a Himnusz klub versenyhez a filmet. Utána papírból hajtogattunk  helikoptert, sárkányt és repülőt, amelyeket az udvaron próbáltunk ki, és sok érdekes képet készítettünk ezekről,  valamint le is filmeztük, ahogy a sárkányok és papírrepülők szállnak.. A legjobban sikerült repülő 13mp-ig maradt a levegőben.

2019. december 12.

Kántálás a Megyei Tanácsnál

Kántálás a Megyei Tanácsnál December 12- én az 5.B osztály magyar, román és angol karácsonyi dalokkal ünnepi hangulatot teremtett a Megyei Tanácsnál. Ünneplőbe öltözve és ünnepre hangolt szívvel  énekeltek.