Olaszországban nyaraltunk

2019. szeptember 16.

Olaszországban, Lignano Sabbiadoroban, a  Bella Italia Efa Village szálláshelyen töltöttek el egy hetet az 5.B osztály diákjai, néhányuk szülei és pár diák a 7., 10. és 12 osztályokból.

A 2019. aug.31. és 2019. szeptember 8. között zajló  közös nyaralást Erdei István tanár úr szervezte  elsősorban saját osztálya számára, de az ötödikesek csapata kiegészült nagyobbakkal is.

Tanévnyitó ünnepség

2019. szeptember 09.

A 2019-2020-as tanév nyitó ünnepségén közel  700 adys diák sorakozott fel az iskola udvarán, és fogadta a jókívánságokat, a buzdító, bátorító szavakat, melyekkel Vad Márta igazgatónő, Szabó Ödön parlamenti képviselő, majd a  tanfelügyelőség, az önkormányzat és az egyházak képviselői köszöntötték őket.

Ünnepélyes tanévnyitó

2019. szeptember 03.

Szeretettel várjuk a diákokat és szüleiket az Ady Endre Elméleti Líceum tanévnyitó ünnepségére, amely 2019. szeptember 9-én, hétfőn 10 órakor kezdődik.

Kérjük a tanuló ifjúságot, hogy az alkalomhoz illő öltözetben (fehér ing/ blúz, sötét nadrág/ szoknya, adys nyakkendő) 9:30-tól kezdve gyülekezzen az iskola udvarán, ahol az osztályfőnökök várják őket.

A tanévnyitót követően az osztályfőnöki órán kiosztjuk a tankönyveket.

Angajăm îngrijitor

2019. július 19.

Liceul Teoretic „Ady Endre” din Oradea, Județul Bihor organizează concurs în data de 29 august 2019, pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată a funcției contractuale de execuţie, vacante de îngrijitor, 1 post.

Pentru a ocupa un post contractual vacant candidații trebuie să îndeplinească condițiile generale, conform art. 3 al Regulamentului-cadru aprobat prin Hotărârea Guvernului nr. 286 din 23 martie 2011, cu modificările și completările ulterioare.

anunt_GOV.docx

Calendar_ingrijitor.doc

Sátoraljaújhelyi táborozás a Rákóczi Szövetséggel

2019. július 18.

Adys diákokként részt vehettünk a  Rákóczi Szövetség sátoraljaújhelyi táborában. Érkezésünk napján  színes karszalagot és  rákóczis pólót kaptunk, majd, miután megkaptuk a szobáinkat is, megismerkedtünk a tájjal, és elindultunk  felfedezni a tábort.

Érettségi diplomák kiadása

2019. július 15.

Elkészültek az érettségi diplomák és a kompetenciákat igazoló oklevelek.

Átvenni kedden és szerdán lehet őket a titkárságon, délelőtt 10 óra után.

Várjuk az idén érettségizetteket!

Felvételi eredmények - IX. osztály, beiratkozás

2019. július 13.

A számítógépes elosztás alapján megvannak a felvételi eredmények. Megtekinthetőek a http://admitere.edu.ro/Pages/SpecPerLic.aspx?Jud=6&Lic=11272217 oldalon.

Osztályainkban minden hely betelt!

Gratulálunk a diákoknak és szeretettel várunk mindenkit hétfő reggeltől a helyeket elfoglalni, beiratkozni 9 és 16 óra között!

IX. osztályba való beiratkozáshoz szükséges dokumentumok

cerere_de_inscriere_clasa_IX_filologie

cerere_de_inscriere_clasa_IX_mate_info