Hírek

Ha a diák dönti el mikor szeretne versenyezni... Angol nyelvű kreativitásverseny

2020. március 08.
A Partiumi Keresztény Egyetem Bölcsészettudományi és Művészeti Kara által meghirdetett kreatív írás versenyen kitűnő eredménnyel szerepeltek az Ady Endre Elméleti Líceum diákjai.

III. Országos Magyar Matematika Olimpia (OMMO)

2020. március 01.
2020. február 11-16. között Déván rendezték meg az Országos Magyar Matematika Olimpiát. Iskolánkat a következő tanulók képviselték: 5. osztály: Szatmári Patrick-Roland, 8. osztály: Bimbó Zorka, 9.osztály: Bodnár Mónika-Brigitta, 10.osztály: Kun Édua-Boróka, Székedi Dávid, Brînda Cristian, Hosu Gábor, 11.osztály:Árva Norbert-Ákos, Divin Judit, Bede Ákos-Máté.

Zöld programok az Ady Endre Líceumban

2020. február 29.

Ebben a tanévben az V. Semmelweis Egészségverseny online fordulóiban a 11.E osztály tanulóiból álló “Polipeptidek” csapat (Bakos Dóra, Bíró Timea, Búzási Vivien, Kapalai Gergő, Perei Ágnes) és a 10.E és 11.D diákjaiból alakult “Adypociták” csapat (Bíró Bernadett, Majercsik Szilárd, Péter-Pakó Henrietta, Strifler Márk, Vér Roland) vettek részt.