Felvételi 5. osztályba

V. osztályos képességfelmérés eredménye

Eredmények PDF-ben

A 2017- 2018 -as tanévben is 2 ötödik osztályt szeretnénk indítani, mindkettőt intenzív angol nyelv szakosítással.

Az intenzív angol nyelvű osztály emelt óraszámot jelent, így diákjaink heti 2 óra helyett heti 4 órában sajátítják el az angol nyelvet.

Jelentkezni az iskola titkárságán lehet a második félévtől kezdődően.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt.

2017. május 10.

Angol tábor 2017

Itt a jó idő, jön a nyár és vele a kihagyhatatlan tábori időszak!
Mi már teljes gőzzel készülünk azért, hogy nektek, kedves gyerekek, minél szebb élményekkel töltsük meg a nyarat! A tábor az aranyosláposi Ady-házban kerül megszervezésre június 24-30. között, az elmúlt évek feltételei mellett, 5- 8. osztályos diákoknak, illetve leendő adysoknak.
Kezdődhet a jelentkezés!!!

2017. április 30.

Beiratkozás V. osztályba

A 2017- 2018-as tanévben is két ötödik osztályt indítunk intenzív angol nyelvoktatással. Beiratkozni az iskola titkárságán lehet június 15-ig. Az angol tudásszint felmérésére június 20-án, kedden 9 órától kerül sor. Személyesen az iskola titkárságán vagy a 0745171407-es telefonszámon lehet érdeklődni.

Újdonság! Tanáraink angol és román nyelvől ingyenes előkészítőket tartanak IV. osztályos diákoknak minden szombaton 10 órától, május 6-tól kezdődően.

Szeretettel várjuk a diákokat!

2016. június 09.

Az elmúlt évek ötödikes angol tételei

Angol nyelvvizsga naptár - Angol nyelvvizsga követelmények - Tételek