2018. október 11.

A Rákóczi Szövetség diáktagjainak megbeszélése

A Rákóczi Szövetség iskolánkban működő diákszervezete az idei tanév első gyűlését tartja 2018.10.12-én, pénteken 10.20 órától (nagyszünetben). Minden tagot és érdeklődőt, diákokat és tanárokat, szeretettek várunk a könyvtár olvasótermében.

A helyi szervezet vezető tanárai

2018. május 25.

Kirándulás a Rákóczi Szövetséggel

A Bihar megyei iskolák közül egyedül az Ady Endre Elméleti Líceum diákjai vettek részt a Rákóczi Szövetség Felvidéki Séta programján. Az adys diákoknak vajdasági, magyarországi és felvidéki társaikkal három napon keresztül tartalmas, élményekben gazdag kirándulásban volt részük.

2018. február 16.

XXX. Kárpát-medencei középiskolás vezetőképző

Nagy örömmel vettünk részt a Rákóczi Szövetség által szervezett XXX. Kárpát-medencei középiskolás vezetőképző programon. A rendezvény február 16. és 18. között zajlott Budapesten, és két kiváló tanulónkat, Veres Bernadettet és Jakabffy Borókát (X. E) gazdagította sok szép emlékkel és tapasztalattal. Idén a program fő témája az ifjúság és az érték  volt. A jó hangulatú együttlét számos élménydús előadást és kulturális programot kínált. A diákokat Ianc Dorotea angoltanárnő kísérte el.