Kiállítás Alma Materünk fennállásának 250 éves évfordulója alkalmából

2022. március 04.

Kedves volt adys művészek!

Alma Materünk fennállásának 250 éves évfordulója alkalmából  kiállítást szervezünk a Nagyváradi Római Katolikus Püspökséggel közösen, melynek helyszíne a római katolikus püspöki palota.

A kiállítás során iskolánk végzett diákjainak  művészeti alkotásait mutatjuk be.

Az alkotásokat berámázott formában várjuk április 1-30. között. Balla Tünde veszi át az alkotásokat a püspöki  palotában.

A kiállítást májusra tervezzük, a pontosításokról a továbbiakban értesítjük az érdekelteket.

Érdeklődni  a 0745468131 telefonszámon lehet.