12.D - Maturandusz avató - 2020
12.A - Maturandusz avató - 2019
Nemzetközi olimpikonok díjazása Bukarestben
Gólyahét
Fékezzük meg a fogyasztási őrületet!
Gólyatábor
12.F - Maturandusz avató - 2018
12.D - Maturandusz avató - 2018
12.E - Maturandusz avató - 2018
12.A - Maturandusz avató -2018
Nemzetközi versenyeket nyert diákjaink díjazása Bukarestben
Betlehem
Tökfejek
Látogatás Legoland-ben
Emlékezetes svájci tanulmányi kirándulás
7próbás adysok Szent László városában – játékos tudáspróba kicsiknek és nagyoknak
12.C - Maturandusz avató - 2017
Tulipánok az iskolaudvaron
12.E - Maturandusz avató - 2017
INDIA, 2016, WRO - Világ Robot Olimpia
A tanári kar
12.A - Maturandusz avató - 2017
Főbejárat
12.B - Maturandusz avató - 2017
12.D - Maturandusz avató - 2017
12.F - Maturandusz avató - 2017

Kezdőoldal

2021. szeptember 02.

"... és az égi tanári szoba megtelik hangerővel."

Az Ady Endre Líceum közössége megrendülten értesült iskolánk egykori jeles pedagógusa,

Pap László kémiatanár

elhunytáról. A tanár úr példás szakmai felkészültségével, határozottságával, következetes szigorával és mély emberségével vált diákok és tanártársak példaképévé. Igazgatóként, kémia szakos tanfelügyelőként, módszertani felelősként járult hozzá a bihari magyar oktatás és a kémiatanítás színvonalának emeléséhez, amely 2008-ban meghozta számára a szakmai elismerést, a Magyar Tudományos Akadémián átvehette a Magyar Kémia Oktatásért díjat.                                                                                                              Emlékét kegyelettel megőrizzük.

Családjának ezúton fejezzük ki őszinte együttérzésünket.

Az emlékező gyászistentiszteletet Nagyváradon

az Olaszi református templomban tartják, szeptember 4-én, d.u. 3 órától.

Pap László utolsó kémiaórája HQ.pdf

Pap Lászlóra emlékezem - 20210815.pdf

2021. augusztus 31.

Érettségi fellebbezés (Augusztus)

Contestaţiile la Bacalaureat sesiunea august – septembrie 2021. se pot depune şi online.

Miercuri 31.08.2021. orele 12:00 – 18:00 la adresa bac2021adyendre@gmail.com

Vă rugăm să trimiteţi şi o copie după cartea de identitate şi numărul de telefon.

Comisia de examen

model_cerere contestatii_2021.doc

2021. július 29.

Budapesten folytatja tanulmányait a legjobb érettségi eredményt elért Bihar megyei diák – a Maszol.ro portálról

Az idei érettségi vizsgán Bihar megyében a nagyváradi Ady Endre Elméleti Líceum egyik matematika–informatika szakos diákja, Divin Judit érte el a legmagasabb minősítést. 9,62-es átlagával kimagasló teljesítményt nyújtott, akit arról kérdeztük, mennyire elégedett ezzel az eredménnyel és hogyan készült a vizsgákra.

2021. július 24.

Beiratkozás a IX. osztályba

Gratulálunk a sikeresen felvételiző, leendő kilencedikes diákjainknak!

Minden diákot és szülőt várunk beiratkozni július 25 - én, vasárnap 9 és 11 óra között, valamint július 26, 27 és 28 - án, azaz hétfőn, kedden vagy szerdán, 9 és 16 óra között. A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok listája alább megtalálható.

Itt fogja mindenki ráírni a beiratkozási kérésre, hogy pontosan melyik osztályba szeretne bejutni (matematika informatika - intenzív angol vagy intenzív info, avagy természettudományok - intenzív angol vagy csak természettudományok osztályba).  A diákok választását figyelembe véve, a vizsgaátlagok alapján történik az osztályokba való besorolás.

Az angol képességfelmérés az idén elismertetéssel történt, ennek eredményéről szükség van egy igazolásra a beiratkozó dossziéba.

Kérjük, hozzák magukkal a diák kódját tartalmazó lapocskát is.

Procedura_inscriere_clasa_IX_2021_revizia_4

Beiratkozashoz_szukseges_dokumentumok_IX_osztalyba

cerere_de_inscriere_clasa_IX_filologie.docx

cerere_de_inscriere_clasa_IX_mate_info.docx

cerere_de_inscriere_clasa_IX_stiinte_naturii.docx

2021. július 22.

Jóváhagyta a kormány a nagyváradi Ady Endre Líceum restaurálását

Jóváhagyta a kormány a nagyváradi Ady Endre Líceum restaurálását A nagyváradi római katolikus püspökség és az RMDSZ közötti nagyon jó együttműködésnek köszönhetően, a magyar képviselet javaslatára döntött mai ülésén a kormány a nagyváradi Ady Endre Líceum teljes restaurálásáról – tájékoztatott Cseke Attila fejlesztési miniszter, aki hozzátette: a római-katolikus egyház tulajdonában lévő műemléképület felújítására közel 65 millió lejt biztosít a szaktárca.