KALANDRA FEL!

2023. október 09.

A kellemes őszi időjárást kihasználva iskolánk két nyolcadikos osztályának diákjai közösen kirándultak a margittai Freedom Adventure Parkba. A kalandpark minden elvárásunkat felülmúlta. Miután a hevedereket és védő ruházatot megkapták a diákok, illetve hasznos útmutatásokkal és tanácsokkal lettek ellátva, mindenki kedve és tudása szerint választhatott magának pályát.

Különböző nehézségi szintű pályákon mehettek végig a gyerekek, egészen a föld közelében lévőtől a 6 méter magasságban lévőkig. Jó sok tirolin csúszhattak le.

Figyeltek egymásra s igyekeztek vigyázni magukra. Hősiesen elviselték a csúszások által szerzett kisebb horzsolásokat.

Néhányan olyan ügyesen mozogtak a fákon, öröm volt nézni őket. Mások pedig kitartásukkal érdemelték ki a dicséretet.

Szép és tartalmas őszi napot tudhatunk magunk mögött.

Nagy T. Enikő Ilona