A 12.A az Iskola másként-héten

2023. október 23.

Hétfőn, a karierr hetének kezdetén, Szabó József helyi tanácsos látogatott el hozzánk, a 12.A osztályba.  Megtudhattuk tőle, hogy milyenek a bukaresti mindennapok a fejlesztési minisztériumban, és azt is, hogy került ebbe a pozicóba. A legfontosabb, amit „elárult” nekünk, az volt, hogy mindig legyünk határozottak és ne hagyjuk, hogy más fél munkát végezzen, mikor mi ennél sokkal többre vagyunk képesek. Megtanultuk, hogy minden ajtón be kell lépni, ami kinyílik előttünk, még akkor is, ha az eredeti földrajztanári szakmádból valaki a politikai élet felé „tessékel”.

Szabó Panna, 12.A