A nagyváradi orvosi egyetem bemutatója

2023. október 26.

A csütörtöki napon az iskola meghívására dr. Pallag Annamária és kísérői a 12.E és 10.D osztály diákjainak bemutatták a nagyváradi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetemet. Elmondták, milyen széles a paletta, hányféle kar működik az intézményben. A jelenlevő két egyetemista személyes tapasztalatait, élményeit osztotta meg az érdeklődő diákokkal, válaszoltak a feltett kérdésekre. Öröm volt hallani, hogy milyen magas szintű a váradi orvosi egyetemi oktatás, hogy milyen új beruházások várhatóak a közeljövőben, amik XXI. századi technológiával, szimulátorokkal segítik majd a hallgatók szakmai gyakorlati képzését.