Az Iskola másként-hét hétfője a 6.B-ben

2023. október 23.

Az iskola másként-hét program első napja remek indítás volt az osztálynak. Reggel megismerkedtünk Gombár Enikő kozmetikussal, aki mesélt nekünk a bőrápolásról, sminkelésről és minden egyébről, ami a testápoláshoz kötődik.

Ezután meglátogatott minket egy bábszínész, Hanyecz Debelka Róbert, aki érdekes műhelytitkokat mesélt nekünk a színészetről és bábszínészetről. Különböző előadások bábjait is elhozta. Mindenki jól érezte magát az érdekes figurák társaságában.

Ezután útra keltünk egy szerszámgyártó cég felé. A Romprofix cég szeretettel fogadott benünnket. Bemutattak külonböző irodákat, munkatípusokat és még termékeket is. Mindenki kíváncsian szemlélte a gyárat.

Csodálatos tapasztalatokat szereztünk ma, és izgatottan vártuk, hogy mit rejteget a következő nap számunkra.