Az Iskola másként-hét 2.napja a tanítóképzősöknél

2023. október 24.

Kedden a 10. B osztály tanító-óvónőképző diákjai Oláh Anikó bábszínészt üdvözölhették osztályukban, aki a bábozás alapjait árulta el a kíváncsi pedásoknak. Szenzációs élmény volt számukra a bábokkal érintkezni, azokat megszólaltatni, karakterüket felfedezni, életre kelteni. A diákok vállalták a kihívást, rövid zenés-párbeszédes improvizációkat jelenítettek meg a hozott bábokkal. Köszönjük a kulisszatitkokat, igyekszünk az óvodásoknak, kisiskolásoknak elvinni ezt a csodás tudást.

Eszteró Ida, pedagógia gyakorlatot vezető tanár