X. D - 2023 / 2024

24. VIDUJ P OLIVÉR-ÁRON

2024. március 11.

Dr. KÁROLY JÓZSEF IRENAEUS EMLÉKEZETE

Dr. KÁROLY JÓZSEF IRENAEUS EMLÉKEZETE A premontrei hagyományoknak megfelelően március második szombatján, 2024. március 9-én a Váradhegyfoki Premontrei Kanonokrendi Prépostság idén is megtartotta az európai hírű rendtársuknak, Dr. Károly József Iréneusz O.Praem. kanonoknak, tanárnak, fizikusnak az emlékünnepét, a Bihar Megyei és Nagyváradi Civil Szervezetek Szövetségével (BINCISZ) közös szervezésben.

2023. december 04.

Ziua Internațională a Toleranței

Ziua Internațională a Toleranței În data de 16 noiembrie, elevii claselor a X-a D, E, F, coordonați de prof. Estera Durne, au marcat Ziua Internațională a Toleranței, o inițiativă prin care elevii au fost îndemnați la mai multă înţelegere, compasiune şi respect reciproc, dialog şi cooperare între culturi, civilizaţii şi popoare. În cadrul proiectelor individuale și de grup, s-au descurajat atitudinile extremiste dominate de instigare la ură.

2023. szeptember 08.

Adysok Bécsben

Adysok Bécsben Július 21-23. között néhány adys diákkal meglátogatuk a csodálatos Bécs városát, valamint Kreuzenstein várát, a Melki apátságot, majd a Laxenburg-kastélyt, végigutazva az osztrák Dunakanyaron.

2023. február 14.

A 10.D osztály téli kirándulása Vársonkolyosra

Február 10-én délután érkeztünk meg a Sebes-Körös mentén fekvő településre, ahol elfoglaltuk a szálláshelyünket. Másnap  a Nagy Magyar barlanghoz túráztunk. Vezetünktől megtudtuk, hogy mi voltunk a 2023-as év első barlangot meglátogató csoportja.