IX. C - 2023 / 2024

24. VARGA S DÁNIEL

2024. április 23.

Zöld hét − 9.C, második nap

Zöld hét − 9.C, második nap A zöld hét második napján a Tordai-hasadékhoz látogattunk el, nagyot sétáltunk és megcsodáltuk a festői tájat.

A bátrabbak a kötélcsúszdát is kipróbálták.

2024. április 22.

Zöld hét, első nap a 9.C-ben

Zöld hét, első nap a 9.C-ben A Zöld hét első napját osztályunk Réven töltötte, a Master Adventure csodálatos programjában vettünk részt, a Sebes-Körös vizén eveztünk. A zord időjárás ellenére nagyon jól éreztük magunkat, köszönet a csapatvezetőknek. Köszönjük szépen a Mérai családnak a finom és meleg gulyást és a finom süteményeket!

2024. február 08.

A Nemes Tihamér informatikaverseny eredménye

A Nemes Tihamér informatikaverseny eredménye Finta Zsombor (IX. C) diákunk részt vett a 2023/24-es tanévben megszervezett Nemes Tihamér Nemzetközi Informatika Versenyen, ahol az erdélyi döntőben a saját korcsoportjában dicséretben részesült, ezzel jogosultá vált a magyarországi döntőben való részvételre.

2023. november 22.

„Föl-földobott kő, földedre hullva, /Kicsi országom, újra meg újra/ Hazajön a fiad.”

Iskolánk névadójára emlékeztünk születésnapján, november 22-én. Az Ady Endre Elméleti Líceumban hagyomány, hogy ezen a napon kilencedikes diákjaink szavalóversenyen vesznek részt, melyre kedvenc Ady-versükkel készülnek.

2023. október 27.

A 9.C utolsó "másként napja"

A 9.C utolsó "másként napja" Az Iskola másképp-hét utolsó napján a Celestica cégnél tettünk rövid látogatást, ahol megmutatták, hogyan készül el egy alaplap, milyen komplex a  folyamat, melynek során minden kis elem a helyére kerül. Nagyon érdekes volt látni, hogy mennyi ember és idő szükséges a mindennapjainkban használt tárgyak elkészítéséhez.

2023. október 26.

Az Iskola másképp csütörtökje 9.C és 9.D osztályokban

Az Iskola másképp csütörtökje 9.C és 9.D osztályokban A mai napot a hegyközszáldobágyi erdőben töltöttük.

2023. október 25.

Másképp-szerda a 9.C-ben

A szerdai napot a Faist Mecatronics cégnél töltöttük.

Köszönjük szépen a szíves fogadtatást!

2023. október 24.

Az Iskola másképp-hét 2. napja a 9.C és 9.D osztályokban

A 9.C és D osztály az MCC (Mathias Corvinus Collegium) székházában kezdte a napot, itt Pataki Hanna bemutatta diákjainknak a Nagyváradon is elérhető programokat, eseményeket, a központot.

2023. október 23.

Iskola másképp hétfő a 9.C-ben

A 9.C osztály tanulói a mai napot Bihardiószegen töltötték.

2023. október 22.

Csapatépítés a 9.A és a 9.C osztályoknak

Csapatépítés a 9.A és a 9.C osztályoknak Az első közös kirándulás egy Aranyoson töltött hétvége volt, ismerkedtünk, csapatot építettünk, társasoztunk, buliztunk, túráztunk, felfedeztük a Rozsda-szakadékot, élveztük a csodálatos időjárást és az együtt töltött időt.