Boldog iskola lettünk!

2019. szeptember 30.

Szeptember 18-án hivatalosan is boldog iskola lettünk! A budapesti Kongresszusi Központban megrendezett évnyitón négyen képviseltük iskolánkat. Itt megelőlegezték ezt a címet a programban részt vevő összes - mintegy 1700 - oktatási intézmény számára. A diploma átvétele után a szakemberek előadásaiból megtudtuk, hogy a kutatások szerint érdemes a pozitív gondolkodás képességét elsajátítani, mert az javítja a tanulók eredményeit minden téren. Iskolánk öt tanára, pedagógusa vállalta, hogy az idei tanévben havi egy, úgynevezett „boldogságórát” is fog tartani egy-egy tanulócsoportnak, felhasználva a kapott segédanyagokat, társasjátékokat. Eredményes tanulást kívánunk minden „boldogiskolásnak”!