Tájékoztató IX.-es INTENZÍV ANGOL osztályba való beiratkozáshoz

2021. május 13.

Angol nyelvi felmérés az intenzív angol szakos osztályokba:

➤ idén egyenértékűsítéssel (echivalaretörténik – a legfrissebb módosítások értelmében;

➤ az V–VIII. osztályos angol átlagok alapján történik ➝ minimum 6-os média!

➤ ezt a saját iskola titkárságán kell kérvényeznie minden diáknak.

Mit kell tenni?

1. 2021. június 714. között:

A szülő kérést tesz le a gyermeke jelenlegi iskolájának titkárságán (e-mailben vagy személyesen), melyben kéri, hogy a képességfelmérést angol nyelvből egyenértékűsítsék (echivalare) gyermekének 4 éves angol átlagával. (anexa A)

VAGY

Ha a diák rendelkezik nemzetközi nyelvvizsgával angol nyelvből, vagy angol nyelvi országos olimpián eredményt ért el,  a szülő kérést tesz le le a gyermeke jelenlegi iskolájának titkárságán, (emailben vagy személyesen) melyben kéri, hogy a képességfelmérést angol nyelvből egyenértékűsítsék (echivalare) a nemzetközi nyelvvizsga eredményével / az angol nyelvi országos olimpián elért eredményekkel (Anexa B).

1. A számítógépes elosztás után:

A szülő a gyermeke iskolájától kapott egyenértékűsítési melléklet másolatát (Copia Anexei la fișa de admitere) csatolja gyermeke IX. osztályba történő beiratkozási dossziéjához.

Jelen pillanatban ennyi információ áll a rendelkezésünkre. Amennyiben módosítás lesz, ezen az úton közöljük Önökkel.

Kérdéseikkel forduljanak iskolánk titkárságához a 0359410588-as telefonszámon.

cerere_echivalare_note_lb_engleza_Anexa_A.pdf

cerere_echivalare_examen_limba_engleza_Anexa_B.pdf