Mosónő - takarítót alkalmazunk

2022. november 28.

A Nagyváradi Ady Endre Elméleti Líceum versenyvizsgát hirdet véglegesen betöltendő:

MOSÓNŐ - TAKARÍTÓI -  állásra

KÖVETELMÉNYEK:

- 10 osztály elvégzése

- hajlandóság két váltásban való munkára

- magyar nyelv ismerete előnyt jelent (írás, olvasás, kommunkáció)

- nem szükséges régiség

A VERSENYVIZSGA HELYSZÍNE ÉS IDŐPONTJA:

- az iskola székhelye: Nagyvárad, Moscovei u. 1 szám, Bihar megye

- 2022.12.21-én: 8:00 órától gyakorlati vizsga

- 2022.12.21-én 13:30 órától interjú.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok 2022. november 14-én, délután 16:00 óráig adhatóak le az iskola titkárságán. Bővebb információk a csatolmányokban, személyesen kérhetőek a titkárságon vagy a 0359410588-as telefonszámon.

anunt_GOV.docx

Calendar_spalatoreasa.docx

formular_inscriere.docx

Adeverinta.docx
Zöld hét


Órarend 


Ady 250


 

Egy polc, egy könyv

A könyvtáros ajánlata

"...nem is lehetünk más célra ebben az életben, mint hogy megismerjünk mindent, amennyire lehetséges: a tarka és zegzugos világot, a megbocsátandó embereket, az egymásra morgó népeket; s amikor mindent megismertünk, amennyire lehetséges, akkor visszamenjünk oda, ahol otthon lehetünk." Tamási Áron  

© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad