Eredményes részvétel német nyelvű tanulmányi versenyen

2023. március 12.

A Partiumi Keresztény Egyetem nyílt napján megrendezett versenyeken szép számmal vettek részt iskolánk diákjai is.

A németes csapatvetélkedőn is nagyon szép eredményeket értek el az adys diákok, hiszen minden csapat 50% fölött adott helyes választ, a középiskolásoknak rendezett versenyen. 

Szatmár és Bihar megyéből 12 különböző iskolából összesen 50 csapat vett részt a tanulmányi versenyen, melyen végül a 11.C osztályból Szabó Ákos, Szilágyi Márk és Sorbán Zsolt alkotta csapat lett az első helyezett! 

Gratulálunk nekik!
Iskola másként


Órarend 


Ady 250


 

Egy polc, egy könyv

A könyvtáros ajánlata

"...nem is lehetünk más célra ebben az életben, mint hogy megismerjünk mindent, amennyire lehetséges: a tarka és zegzugos világot, a megbocsátandó embereket, az egymásra morgó népeket; s amikor mindent megismertünk, amennyire lehetséges, akkor visszamenjünk oda, ahol otthon lehetünk." Tamási Áron  

© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad