Csapatépítés a pedás osztályokban

2023. szeptember 23.

Iskolánk pedás osztályai, a IX.B és a X.B, szeptember 22-én csapatépítő tevékenységen vettek részt a Szilvásban. A hagyománynak megfelelően a XI.osztály volt a főszervező, de a végzős XII. sem maradt ki. Ismerkedős, szórakoztató játékok, vicces osztályhimnusz és osztályzászló, jó idő és jó hangulat jellemezte az együtt töltött időt.
Zöld hét


Órarend 


Ady 250


 

Egy polc, egy könyv

A könyvtáros ajánlata

"...nem is lehetünk más célra ebben az életben, mint hogy megismerjünk mindent, amennyire lehetséges: a tarka és zegzugos világot, a megbocsátandó embereket, az egymásra morgó népeket; s amikor mindent megismertünk, amennyire lehetséges, akkor visszamenjünk oda, ahol otthon lehetünk." Tamási Áron  

© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad