A 9.C utolsó "másként napja"

2023. október 27.

Az Iskola másképp-hét utolsó napján a Celestica cégnél tettünk rövid látogatást, ahol megmutatták, hogyan készül el egy alaplap, milyen komplex a  folyamat, melynek során minden kis elem a helyére kerül. Nagyon érdekes volt látni, hogy mennyi ember és idő szükséges a mindennapjainkban használt tárgyak elkészítéséhez.

A hetet a tevékenységek értékelésével zártuk!
Iskola másként


Órarend 


Ady 250


 

Egy polc, egy könyv

A könyvtáros ajánlata

"...nem is lehetünk más célra ebben az életben, mint hogy megismerjünk mindent, amennyire lehetséges: a tarka és zegzugos világot, a megbocsátandó embereket, az egymásra morgó népeket; s amikor mindent megismertünk, amennyire lehetséges, akkor visszamenjünk oda, ahol otthon lehetünk." Tamási Áron  

© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad