A 12.F maturandusza

2023. december 08.

November 29-én került sor a Partiumi Keresztény Egyetem dísztermében a 12.F osztály maturandusz-avató ünnepségére.

Jelenlévő tanáraink, rokonaink és barátaink a Fele se mese című műsorfolyamban betekintést nyerhettek a 12.F osztály nem hétköznapi, olykor igen zajos életébe. A Híradóban az aktuális osztályhíreinket láthatták-hallhatták, az Észbontókban bizonyítottuk tudásunkat, a Nagy Ő is párt keresett magának, illetve sztárok nélkül táncoltunk. 

Mindezek után megkaptuk a felnőtté válást szimbolizáló kitűzőket, majd osztályfőnökünktől azt is megtudtuk, hogy túl vagyunk életünk legkönnyebb szakaszán. Hurrá!

Köszönünk mindent!
Iskola másként


Órarend 


Ady 250


 

Egy polc, egy könyv

A könyvtáros ajánlata

"...nem is lehetünk más célra ebben az életben, mint hogy megismerjünk mindent, amennyire lehetséges: a tarka és zegzugos világot, a megbocsátandó embereket, az egymásra morgó népeket; s amikor mindent megismertünk, amennyire lehetséges, akkor visszamenjünk oda, ahol otthon lehetünk." Tamási Áron  

© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad