Találkozás a Prohászka Ottokár Gimnázium tanulóival

2024. május 24.

A győri Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium 50 fős csapata, akik a pünkösdi csíksomlyói búcsúra zarándokoltak, Nagyváradon iskolánkkal vették fel a kapcsolatot, hogy közös programban vehessünk részt. Találkozásunk a római-katolikus székesegyházban szentmisével kezdődött, majd Szent László városa nevezetesebb helyeinek megtekintésével a várban ért véget. A győri fiatalok iskolalelkészükkel és oktatóikkal együtt a zarándoklat első gyaloglását itt tették meg, városunkban. Köszönet a találkozás és a szentmise kegyelmeiért!

Antal Mária-Tünde
Zöld hét


Órarend 


Ady 250


 

Egy polc, egy könyv

A könyvtáros ajánlata

"...nem is lehetünk más célra ebben az életben, mint hogy megismerjünk mindent, amennyire lehetséges: a tarka és zegzugos világot, a megbocsátandó embereket, az egymásra morgó népeket; s amikor mindent megismertünk, amennyire lehetséges, akkor visszamenjünk oda, ahol otthon lehetünk." Tamási Áron  

© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad