Kimutatások a 2016-2017 tanévre

2017. július 14.

Az elmúlt tanévben diákjaink újra remekeltek a különböző versenyeken és olimpiákon, egyéniben és csapatversenyben egyaránt. A nemzetközi, az országos, a regionális és a megyei versenyek szerint csoportosítottuk az eredményeket.

Gratulálunk minden diákunknak, aki ‎részt vett a tavalyi megmérettetéseken, és köszönet illeti az őket felkészítő tanárokat is.

Nemzetközi szakasz

Diák neve Osztály Felkészítő tanár A verseny neve Helyezés Tantárgy
Bihari Gergő Dániel V.B Koncz Brigitta Bendegúz Tudásbajnokság - angol részvétel angol
Ferenczi Dóra  V.B Bődi János, Vad Márta Dürer Matematika Csapatverseny VI matematika
Farkas Ábel Simon VI.B Bődi János, Vad Márta Dürer Matematika Csapatverseny VI matematika
Rázmán Attila-Botond VI.B Bődi János, Vad Márta Dürer Matematika Csapatverseny VI matematika
Rázmán Attila-Botond VI.B  Sarkadi Viktória "Simonyi Zsigmond" helyesírási verseny III. magyar
 Bíró Timea VIII.A Báthori Éva Bolyai Csapatverseny I matematika
Árva Norbert VIII.A Báthori Éva Bolyai Csapatverseny I matematika
Árva Norbert VIII.A Báthori Éva EMMV I matematika
Balog Soós Hunor VIII.A Báthori Éva Bolyai Csapatverseny I matematika
Divin Judit VIII.A Báthori Éva Bolyai Csapatverseny I matematika
Divin Judit VIII.A Báthori Éva EMMV III matematika
Buchmuller Edmond VIII.B Fazekas Csilla-Anikó Bendegúz Tudásbajnokság - angol I angol
Császár Shantal IX.A Czirják Enikő Mindenünk e zászló dicséret művészetek
Posszert Antónia IX.A Czirják Enikő Mindenünk e zászló III művészetek
Boros Evelin IX.C Takács Péter „MATUDINFO-TERMÉSZETTUD”  Nemzetközii Diákkonferencia dicséret fizika
Herman Patrik IX.C Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) XIII informatika
Köteles Valentina IX.C Takács Péter „MATUDINFO-TERMÉSZETTUD”  Nemzetközii Diákkonferencia dicséret fizika
Lélek Hunor Kadosa  IX.C Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) XIII informatika
Papp Lili-Adél IX.C Takács Péter „MATUDINFO-TERMÉSZETTUD”  Nemzetközii Diákkonferencia dicséret fizika
Szűcs András IX.C Takács Péter „MATUDINFO-TERMÉSZETTUD”  Nemzetközii Diákkonferencia I. fizika
Veres Dávid IX.C Takács Péter „MATUDINFO-TERMÉSZETTUD”  Nemzetközii Diákkonferencia I. fizika
Veres Gábor-Dávid IX.C Ambrus Attila, Takács Péter Bugát Pál 34. Országos és I. Határon túli Természetismereti Műveltségi Vetélkedő  II interdiszciplináris
 Nyeste János IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) XIII informatika
 Silaghi Dávid IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) XIII informatika
Birta Vivien-Imola IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) XIII informatika
Csányi Patrik IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) XIII informatika
Kovács Sándor IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) XIII informatika
Nyeste János IX.D Ambrus Attila, Takács Péter Bugát Pál 34. Országos és I. Határon túli Természetismereti Műveltségi Vetélkedő  II interdiszciplináris
Varga József Márk IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) XIII informatika
Belényesi Andrea Vivien IX.E Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) XIII informatika
Halmi Annamária-Erika IX.F Takács Péter „MATUDINFO-TERMÉSZETTUD”  Nemzetközii Diákkonferencia dicséret fizika
Szűcs Máté X.A Pócsi János Varadinum történelmi vetélkedő III történelem
Búzási Marót X.B Pócsi János Varadinum történelmi vetélkedő III történelem
Laczikó Dominik X.B Pócsi János Varadinum történelmi vetélkedő III történelem
Fándly Gergő-Zoltán X.D Ambrus Attila, Takács Péter Bugát Pál 34. Országos és I. Határon túli Természetismereti Műveltségi Vetélkedő  II interdiszciplináris
Salánki Miklós X.D Bogdán Károly Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny I fizika
Biró Ágnes X.E Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) XIII informatika
 Kristófi Mihály-János XI.D Kotró László-Lehel, Nagy Zoltán World Robot Olympiad X informatika
Kozma Gergő-Tamás XI.D Bogdán Károly Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny VI fizika
Kozma Gergő-Tamás XI.D Kotró László-Lehel, Nagy Zoltán World Robot Olympiad X informatika
Papp-Bálint Gergő XI.D Kotró László-Lehel, Nagy Zoltán World Robot Olympiad X informatika
Gantner Kinga XI.E Puskás Ágnes „MATUDINFO-TERMÉSZETTUD”  Nemzetközii Diákkonferencia II biológia
Kóródi Eszter-Mária XI.E Ambrus Attila, Puskás Ágnes „MATUDINFO-TERMÉSZETTUD”  Nemzetközii Diákkonferencia I biológia
Kovács Anna XI.E Puskás Ágnes Ifjúsági Bolyai pályázat premiu special biológia
Kovács Anna XI.E Puskás Ágnes „MATUDINFO-TERMÉSZETTUD”  Nemzetközii Diákkonferencia II biológia
Nyéki Zita-Krisztina XI.E Ambrus Attila, Puskás Ágnes „MATUDINFO-TERMÉSZETTUD”  Nemzetközii Diákkonferencia I biológia
 Năndrean Dávid (.PDF csapat) XII.C Hibácskó Gizella Microsoft Imagine Learn to Win Contest részvétel informatika
Divin Péter XII.C Báthori Éva EMMV dicséret matematika
Divin Péter XII.C Ciubotariu Éva, Báthori Éva, Bogdan Károly MOL Junior Freshhh IV interdiszciplináris
Divin Péter (.PDF csapat) XII.C Hibácskó Gizella Microsoft Imagine Learn to Win Contest részvétel informatika
Kovács Ferencz (.PDF csapat) XII.C Hibácskó Gizella Microsoft Imagine Learn to Win Contest részvétel informatika
Năndrean David-Cristian XII.C Ciubotariu Éva, Báthori Éva, Bogdan Károly MOL Junior Freshhh IV interdiszciplináris
Vad Bertalan XII.C Ciubotariu Éva, Báthori Éva, Bogdan Károly MOL Junior Freshhh IV interdiszciplináris

 

Országos szakasz

Diák neve Osztály Felkészítő tanár A verseny neve Helyezés Tantárgy
Bakos Ádám V.A  Fazekas Csilla-Anikó Bendegúz Tudásbajnokság - angol III  angol
Blaskó Nóra V.A  Fazekas Csilla-Anikó Bendegúz Tudásbajnokság - angol IV  angol
Drimba Cristina Júlia V.A  Fazekas Csilla-Anikó Bendegúz Tudásbajnokság - angol VI  angol
Fürtös Paula Friderika V.A  Fazekas Csilla-Anikó Bendegúz Tudásbajnokság - angol VII  angol
Székély Renáta Dalma V.A  Fazekas Csilla-Anikó Bendegúz Tudásbajnokság - angol II  angol
Bihari Gergő Dániel V.B Koncz Brigitta Bendegúz Tudásbajnokság - angol angol
Tóth Krisztián V.B Koncz Brigitta Bendegúz Tudásbajnokság - angol angol
Boros Eszter VI.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Guba Áron Máté VI.A Fazekas Csilla-Anikó Bendegúz Tudásbajnokság - angol X angol
Guba Áron-Máté VI.A Pócsi János Magyarságtörténelem tantárgyverseny X történelem
Papp Richard VI.A Pócsi János Magyarságtörténelem tantárgyverseny X történelem
Pintea Alexandra VI.A Fazekas Csilla-Anikó Bendegúz Tudásbajnokság - angol VI  angol
Pintea Alexandra VI.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Sári Eszter VI.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Téglás Petra VI.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Guba Áron Máté VI.A  Sarkadi Viktória Vidám Versek Versmondó versenye III magyar
Koppányi Dávid VI.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Kulpinszky Gergő VI.B Koncz Brigitta Bendegúz Tudásbajnokság - angol IX  angol
Rázmán Attila-Botond VI.B Sarkadi Viktória "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny dicséret magyar
Szabó Zselyke VI.B Koncz Brigitta Bendegúz Tudásbajnokság - angol IV angol
Takács Őszike VI.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Rázmán Attila-Botond VI.B  Sarkadi Viktória "Fürkész" helyesírási verseny I magyar
Rázmán Attila-Botond VI.B  Sarkadi Viktória "Simonyi Zsigmond" helyesírási verseny I magyar
Deák Bernadett VII. B. Závodszky Tamás   II tájfutás
Dallos Lóránd VII.A Nonn Andrea Bendegúz Tudásbajnokság - angol VIII  angol
Lajos Bernadett VII.A Puskás Ágnes Bendegúz Tudásbajnokság - biológia III biológia
Puskás Róbert VII.A Závodszky Tamás „Teleki Pál” földrajzverseny - VII., VIII. Osztályosoknak dicséret földrajz
András Botond VII.B Nonn Andrea Bendegúz Tudásbajnokság - angol VII  angol
Erdei Brigitta-Mónika VII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Gergely Dóra VII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Kacsó Éva VII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Méhes Nándor VII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Papp Hunor VII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Szabó Kincső VII.B Puskás Ágnes Bendegúz Tudásbajnokság - biológia II biológia
Szabó Kincső VII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Szél-Telekfalvi Nikolett VII.B Nonn Andrea Bendegúz Tudásbajnokság - angol II angol
Társi Zsolt VII.B Puskás Ágnes Bendegúz Tudásbajnokság - biológia I biológia
 Bíró Timea VIII.A Báthori Éva Bolyai Csapatverseny II matematika
Árva Norbert VIII.A Takács Tünde „Hevessy György” Kárpát-medencei Kámia Verseny 1 kémia
Árva Norbert VIII.A Báthori Éva Bolyai Csapatverseny II matematika
Árva Norbert VIII.A Báthori Éva EMMV II matematika
Árva Norbert VIII.A Bogdán Károly Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny I fizika
Árva Norbert Ákos VIII.A Báthori Éva Csillagszerző Matematikaverseny dicséret matematika
Árva Norbert Ákos VIII.A Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny 3 matematika
Balla Dávid VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Balog Soós Hunor VIII.A Báthori Éva Bolyai Csapatverseny II matematika
Baranyi Tünde VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Bíró Timea VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Bíró Timea-Ingrid VIII.A Hanesz Annamária Bendegúz Tudásbajnokság - biológia II biológia
Dézsi Kinga VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Divin Judit VIII.A Báthori Éva Bolyai Csapatverseny II matematika
Divin Judit VIII.A Báthori Éva EMMV dicséret matematika
Divin Judit VIII.A Bogdán Károly Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny III fizika
Gotha Tamás VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Kapalai Gergő VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Kapalai Gergő VIII.A Kirkósa Enikő Vidám Versek Versmondó versenye II magyar
Kapalai Gergő-Márk VIII.A Hanesz Annamária Bendegúz Tudásbajnokság - biológia I biológia
Kor Márk VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Szabó Anna VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Szebeni Csongor VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Zatykó Noémi VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Bakos Dóra VIII.B Fazekas Csilla-Anikó Bendegúz Tudásbajnokság - angol III  angol
Bakos Dóra VIII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Buchmuller Edmond VIII.B Fazekas Csilla-Anikó Bendegúz Tudásbajnokság - angol angol
Bugyi Zsófia VIII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Darabont Veronika VIII.B Fazekas Csilla-Anikó Bendegúz Tudásbajnokság - angol angol
Kovács Eszter VIII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Váradi Szilvia VIII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Kokovecz Antónia IX.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Herman Patrik IX.C Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Lélek Hunor Kadosa IX.C Kotró László-Lehel Worl Robot Olympiad, Románia II informatika
Lélek Hunor Kadosa  IX.C Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
 Nyeste János IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
 Silaghi Dávid IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Birta Vivien IX.D KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Birta Vivien-Imola IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Csányi Patrik IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Csányi Patrik-Tibor IX.D Kotró László-Lehel Worl Robot Olympiad, Románia II informatika
Drimba Carla IX.D KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Kovács Sándor IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Kovács Sándor IX.D Kotró László-Lehel Worl Robot Olympiad, Románia II informatika
Szabó Annabella IX.D KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Szabó Patrícia IX.D KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Varga József Márk IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Belényesi Andrea Vivien IX.E Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Koppányi Ádám IX.E KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Kurucz Csenge IX.E Kozma Éva "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny III magyar
Papp Zsófia IX.E KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
István Zsuzsanna X.A Kirkósa Enikő "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny különdíj magyar
Fándly Gergő-Zoltán X.D Hibácskó Gizella Információ technológia tantárgyverseny I informatika
Salánki Miklós X.D Báthori Éva EMMV dicséret matematika
Salánki Miklós X.D Bogdán Károly Fizika tantárgyverseny dicséret MEN + ezüst minősítés fizika
Salánki Miklós X.D Bogdán Károly Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny II fizika
Vezsenyi Ákos X.D Báthori Éva EMMV dicséret matematika
Deák Bernadett X.D. Závodszky Tamás Országos tájfutási verseny II tájfutás
Vezsenyi Ákos X.D. Závodszky Tamás Országos tájfutási verseny II orientare turistică
Biró Ágnes X.E Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Fábián Tamás X.E Fazakas Gábor Erdélyi Magyar Középiskolások Történelmi Vetélkedője I történelem
Kovács Norbert X.E Fazakas Gábor Erdélyi Magyar Középiskolások Történelmi Vetélkedője I történelem
Kozma Gergő-Tamás XI.D Bogdán Károly Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny dicséret fizika
Balla Timea XI.E KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
György Leticia XI.E Takács Tünde „Candin Liteanu” Kémiaverseny  részvétel kémia
Jakabffy Balázs XI.E Takács Tünde „Irinyi János” Kárpát-medencei Kámia Verseny 2 kémia
Jakabffy Balázs  XI.E Kirkósa Enikő "Implom József" helyesírási verseny XIV magyar
Miheller Dóra, XI.E Kirkósa Enikő "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny dicséret magyar
Nagy Blanka XI.E Takács Tünde „Candin Liteanu” Kémiaverseny  részvétel kémia
Divin Péter XII.C Báthori Éva EMMV dicséret matematika
Schmidt Anita XII.C Kozma Éva "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny II magyar
Bartus Attila XII.E Takács Tünde „Candin Liteanu” Kémiaverseny  dicséret kémia
Ferencz Péter XII.E Takács Tünde „Candin Liteanu” Kémiaverseny  részvétel kémia
Gergely Tamás XII.E Takács Tünde „Candin Liteanu” Kémiaverseny  részvétel kémia
Gergely Tamás XII.E KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Kereszturi Zsuzsanna XII.E Takács Tünde „Candin Liteanu” Kémiaverseny  részvétel kémia
Kor Viktória XII.E Takács Tünde „Candin Liteanu” Kémiaverseny  részvétel kémia
Kőrösi Kristóf XII.E Takács Tünde „Candin Liteanu” Kémiaverseny  részvétel kémia
Németi Norbert XII.E Takács Tünde „Candin Liteanu” Kémiaverseny  dicséret kémia
KisLétra csoport   Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar

 

 

Megyeközi szakasz

Diák neve Osztály Felkészítő tanár A verseny neve Helyezés Tantárgy
Guba Áron-Máté VI.A Takács Péter, Bogdan Károly Irenaeus Fizika és Találmányverseny III fizika
Farkas Ábel Simon VI.B Takács Péter, Bogdan Károly Irenaeus Fizika és Találmányverseny dicséret fizika
Takács Őszike VI.B Takács Péter Irenaeus Fizika és Találmányverseny dicséret fizika
Deli Attila VII.A Nagy Enikő Ilona Zrínyi Ilona Matematikaverseny 1 matematika
Árva Norbert VIII.A Bogdán Károly Irenaeus Fizika és Találmányverseny I fizika
Divin Judit VIII.A Bogdán Károly Irenaeus Fizika és Találmányverseny II fizika
Herman Patrik IX.C Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Lélek Hunor Kadosa  IX.C Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
 Nyeste János IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
 Silaghi Dávid IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Birta Vivien-Imola IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Csányi Patrik IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Kovács Sándor IX.D Năndrean Enikő, Bogdan Károly Irenaeus Fizika és Találmányverseny menţiune fizika
Kovács Sándor IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Varga József Márk IX.D Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Belényesi Andrea Vivien IX.E Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Papp Zsófia IX.E Kozma Éva XIII.PARTIUMI ADY ENDRE SZAVALÓVERSENY különdíj magyar
Veres Bernadett IX.E Kozma Éva XIII.PARTIUMI ADY ENDRE SZAVALÓVERSENY dicséret magyar
Salánki Miklós X.D Bogdán Károly Irenaeus Fizika és Találmányverseny I fizika
 Vezsenyi Ákos X.D  Hibácskó Gizella DEIK Regionális Programozó Csapatverseny VII  informatika
Fándly Gergő-Zoltán X.D  Hibácskó Gizella DEIK Regionális Programozó Csapatverseny VII  informatika
Biró Ágnes X.E Kotró László-Lehel FLL (First Lego League) I informatika
Kozma Gergő-Tamás XI.D Bogdán Károly Irenaeus Fizika és Találmányverseny dicséret fizică
Kristófi Mihály XI.D Bogdán Károly Irenaeus Fizika és Találmányverseny III fizică
Kovács Zotán  XI.E Kirkósa Enikő XIII.PARTIUMI ADY ENDRE SZAVALÓVERSENY különdíj magyar
Papp Alma XII.A Csepregi Imola XIII.PARTIUMI ADY ENDRE SZAVALÓVERSENY III magyar
Divin Péter XII.C Hibácskó Gizella DEIK Regionális Programozó Csapatverseny II  informatika
Kovács Ferencz XII.C Hibácskó Gizella DEIK Regionális Programozó Csapatverseny II  informatika
Majoros Máté XII.C Hibácskó Gizella DEIK Regionális Programozó Csapatverseny XVI  informatika
Năndrean Dávid XII.C Hibácskó Gizella DEIK Regionális Programozó Csapatverseny II  informatika
Vad Bertalan XII.C Hibácskó Gizella DEIK Regionális Programozó Csapatverseny XXVI  informatika
 Varga Erik-Zsolt XII.D Hibácskó Gizella DEIK Regionális Programozó Csapatverseny VII informatika

 

Megyei szakasz

Diák neve Osztály Felkészítő tanár A verseny neve Helyezés Tantárgy
Blaskó Nóra V.A Kirkósa Enikő "Fürkész" helyesírási verseny III magyar
Székely Renáta-Dalma V.A Kirkósa Enikő "Simonyi Zsigmond" helyesírási verseny II magyar
Székely Renáta-Dalma V.A Nagy Enikő Ilona Zrínyi Ilona Matematikaverseny II matematika
Bihari Dániel-Gergő V.B Bődi János Matematika tantárgyverseny dicséret matematika
Frantiu Alexandra V.B Bődi János Matematika tantárgyverseny dicséret matematika
Bántó Patrick V.B Bődi János Zrínyi Ilona Matematikaverseny III matematika
Bihari Dániel Gergő V.B Bődi János EMMV 1 matematika
Bihari Gergő V.B Bődi János Bolyai Csapatverseny III matematika
Bimbó Zorka V.B Bődi János EMMV 3 matematika
Csucsuj Tamás V.B Bődi János Bolyai Csapatverseny III matematika
Csucsuj Tamás V.B Bődi János Zrínyi Ilona Matematikaverseny 1 matematika
Debrenti Dávid V.B Koncz Brigitta "Our School, Our Future" megyeközi angolverseny részvétel angol
Debrenti Dávid V.B Bődi János Bolyai Csapatverseny III matematika
Debrenti Dávid  V.B Kozma Éva "Fürkész" helyesírási verseny dicséret magyar
Diószegi Zoltán V.B Bődi János Bolyai Csapatverseny III matematika
Ferenczi Dóra  V.B Bődi János, Vad Márta Dürer Matematika Csapatverseny I matematika
Ferenczi Dóra  V.B Bődi János, Vad Márta Dürer Matematika Csapatverseny I matematika
Năndrean Victor Diminic V.B Koncz Brigitta "Our School, Our Future" megyeközi angolverseny részvétel angol
Năndrean Victor Diminic V.B Koncz Brigitta "SpeakOut" angol kreativitási verseny részvétel angol
Vér-Mami Jeremy V.B Bődi János Bendegúz  Matematikaverseny 1 matematika
Vandrus Brigitta VI. A. Závodszky Tamás   I tájfutás
Boros Eszter VI.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Cozak Mihály-David VI.A Pócsi János Magyarságtörténelem tantárgyverseny I történelem
Kolák Dávid VI.A Fazekas Csilla-Anikó "SpeakOut" angol kreativitási verseny részvétel angol
Nan Beatrix VI.A Antal Károly Futóverseny II testnevelés
Palhegyi Orsolya VI.A Fazekas Csilla-Anikó "SpeakOut" angol kreativitási verseny részvétel angol
Papp Richard VI.A Nagy Enikő Ilona EMMV III matematika
Papp Richard VI.A Pócsi János Magyarságtörténelem tantárgyverseny I történelem
Pintea Alexandra VI.A Fazekas Csilla-Anikó "Speak out" angol monológverseny részvétel angol
Pintea Alexandra VI.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Sári Eszter VI.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Téglás Petra VI.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Guba Áron VI.A  Sarkadi Viktória "Kriza János" Balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny I magyar
GUBA ÁRON - MÁTÉ VI.A  Sarkadi Viktória Vidám Versek Versmondó versenye III magyar
Farkas Ábel Simon VI.B Bődi János, Vad Márta  Csillagszerző Matematikaverseny dicséret matematikia
Farkas Ábel Simon VI.B Bődi János, Vad Márta Dürer Matematika Csapatverseny I matematika
Farkas Ábel Simon VI.B Vad Márta Zrínyi Ilona Matematikaverseny III matematika
Kiss Dénes Botond VI.B Koncz Brigitta "Our School, Our Future" megyeközi angolverseny részvétel angol
Kiss Dénes Botond VI.B Koncz Brigitta "Speak out" angol monológverseny részvétel angol
Koppányi Dávid VI.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Molnár Balázs VI.B Koncz Brigitta "Our School, Our Future" megyeközi angolverseny részvétel angol
Rázmán Attila-Botond VI.B Sarkadi Viktória "Simonyi Zsigmond" helyesírási verseny I magyar
Rázmán Attila-Botond VI.B Bődi János, Vad Márta Dürer Matematika Csapatverseny I matematika
Rázmán Attila-Botond VI.B Bődi János, Vad Márta Dürer Matematika Csapatverseny I matematika
Rázmán Attila-Botond VI.B Vad Márta EMMV dicséret matematika
Rázmán Attila-Botond VI.B Vad Márta Zrínyi Ilona Matematikaverseny II matematika
Rázmán Attila-Botond VI.B  Sarkadi Viktória "Simonyi Zsigmond" helyesírási verseny dicséret magyar
Szabó Zselyke VI.B Koncz Brigitta "Our School, Our Future" megyeközi angolverseny III  angol
Szőke Balázs VI.B Vad Márta Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Takács Őszike VI.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Rázmán Attila-Botond VI.B  Sarkadi Viktória "Fürkész" helyesírási verseny I magyar
Rázmán Attila-Botond VI.B  Sarkadi Viktória "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny II magyar
Biró Bernadette VII.A Nonn Andrea "Speak out" angol monológverseny II  angol
Dallos Lóránd VII.A Nonn Andrea Angol tantárgyverseny dicséret angol
Deli Attila VII.A Nagy Enikő Ilona EMMV II matematika
Nemes Eszter VII.A Sarkadi Viktória "Fürkész" helyesírási verseny III magyar
Nemes Eszter VII.A Sarkadi Viktória "Simonyi Zsigmond" helyesírási verseny dicséret magyar
Puskás Róbert VII.A Závodszky Tamás „Teleki Pál” földrajzverseny - VII., VIII. Osztályosoknak I földrajz
Puskás Róbert VII.A Nagy Enikő Ilona EMMV dicséret matematika
Szabó Kincső VII.A Nagy Enikő Ilona Bolyai Csapatverseny I matematika
Szabó Kincső VII.A Nagy Enikő Ilona EMMV dicséret matematika
András Botond VII.B Năndrean Enikő,
Bogdan Károly
Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny II fizika
Csegődi Katinka VII.B Nagy Enikő Ilona Bolyai Csapatverseny I matematika
Erdei Brigitta-Mónika VII.B Nonn Andrea "Our School, Our Future" megyeközi angolverseny részvétel angol
Erdei Brigitta-Mónika VII.B Nagy Enikő Ilona Bolyai Csapatverseny I matematika
Erdei Brigitta-Mónika VII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Gergely Dóra VII.B Nonn Andrea "Our School, Our Future" megyeközi angolverseny II  angol
Gergely Dóra VII.B Nonn Andrea "SpeakOut" angol kreativitási verseny részvétel angol
Gergely Dóra VII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Kacsó Éva VII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Méhes Nándor VII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Nemes Eszter VII.B Apáti Timea Magyarságtörténelem tantárgyverseny I történelem
Papp Hunor VII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Popovici Boglárka VII.B Ferkő Emilia "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny III magyar
Popovici Boglárka VII.B Năndrean Enikő,
Bogdan Károly
Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny I fizika
Szabó Kincső VII.B Apáti Timea Magyarságtörténelem tantárgyverseny I történelem
Szabó Kincső VII.B Năndrean Enikő,
Bogdan Károly
Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny III fizika
Szabó Kincső VII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Szél-Telekfalvi Nikolett VII.B Nonn Andrea "Our School, Our Future" megyeközi angolverseny II  angol
Szél-Telekfalvi Nikolett VII.B Ferkő Emilia "Simonyi Zsigmond" helyesírási verseny dicséret magyar
Szél-Telekfalvi Nikolett VII.B Nagy Enikő Ilona Bolyai Csapatverseny I matematika
Társi Zsolt Kristóf VII.B Năndrean Enikő,
Bogdan Károly
Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny dicséret fizika
 Bíró Timea VIII.A Báthori Éva Bolyai Csapatverseny I matematika
Árva Norbert VIII.A Takács Tünde „Hevessy György” Kárpát-medencei Kámia Verseny 1 kémia
Árva Norbert VIII.A Báthori Éva Bolyai Csapatverseny I matematika
Árva Norbert VIII.A Báthori Éva EMMV I matematika
Árva Norbert VIII.A Bogdán Károly Fizika tantárgyverseny I fizika
Árva Norbert VIII.A Bogdán Károly Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny I fizika
Árva Norbert Ákos VIII.A Báthori Éva Csillagszerző Matematikaverseny I matematika
Árva Norbert Ákos VIII.A Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny 1 matematika
Bagdán Kristóf VIII.A Báthori Éva EMMV III matematika
Balla Dávid VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Balog Soós Hunor VIII.A Báthori Éva Bolyai Csapatverseny I matematika
Baranyi Tünde VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Baranyi Tünde  VIII.A Kirkósa Enikő   I magyar
Bíró Timea VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Bíró Tímea VIII.A Tódor Éva "SpeakOut" angol kreativitási verseny dicséret angol
Bugyi Zsófia VIII.A Nagy Enikő Ilona EMMV III matematika
Dézsi Kinga VIII.A Kirkósa Enikő "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny I magyar
Dézsi Kinga VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Divin Judit VIII.A Kirkósa Enikő "Simonyi Zsigmond" helyesírási verseny II magyar
Divin Judit VIII.A Báthori Éva Bolyai Csapatverseny I matematika
Divin Judit VIII.A Báthori Éva Csillagszerző Matematikaverseny II matematika
Divin Judit VIII.A Báthori Éva EMMV I matematika
Divin Judit VIII.A Bogdán Károly Fizika tantárgyverseny III fizika
Divin Judit VIII.A Bogdán Károly Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny I fizika
Divin Judit VIII.A Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2 matematika
Gotha Tamás VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Kapalai Gergő VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
KAPALAI GERGŐ VIII.A Kirkósa Enikő Vidám Versek Versmondó versenye I magyar
Kor Márk VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Szabó Anna VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Szebeni Csongor VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Zatykó Noémi VIII.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Bakos Dóra VIII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Bugyi Zsófia VIII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Darabont Veronika VIII.B Fazekas Csilla-Anikó "SpeakOut" angol kreativitási verseny részvétel angol
Kovács Eszter VIII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Oláh Bertalan  VIII.B Ambrus Attila "Életemmel életet mentek" polgári védelmi vetélkedő III tájfutás
Szabó Ádám VIII.B Ambrus Attila "Életemmel életet mentek" polgári védelmi vetélkedő III protecție civilă 
Szabó Benjámin VIII.B Ambrus Attila "Életemmel életet mentek" polgári védelmi vetélkedő III polgári nevelés
Szász Csongor VIII.B Ambrus Attila "Életemmel életet mentek" polgári védelmi vetélkedő III polgári nevelés
Váradi Szilvia VIII.B Kozma Éva "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny III magyar
Váradi Szilvia VIII.B KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Kokovecz Antónia IX.A András Emese "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny III magyar
Kokovecz Antónia IX.A KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Kokovecz Antónia  IX.A LÉTRA Sarkadi V, Kozma É Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) III magyar
Szabó Viktória IX.A András Emese Novellavetélkedő I magyar
Szabó Virág IX.A András Emese Novellavetélkedő I magyar
Herman Patrik IX.C István Zoltán Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Ludász Norbert IX.C Pallai Márta Angol tantárgyverseny dicséret angol
Ludász Norbert IX.C István Zoltán Zrínyi Ilona Matematikaverseny II matematika
Ludász Norbert IX.C István Zoltán Zrínyi Ilona Matematikaverseny II matematika
Birta Vivien IX.D Koncz Brigitta "Speak out" angol monológverseny dicséret angol
Birta Vivien IX.D KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Birta Vivien IX.D LÉTRA Sarkadi V, Kozma É Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) III magyar
Csányi Patrik IX.D Koncz Brigitta "SpeakOut" angol kreativitási verseny részvétel angol
Csányi Patrik IX.D Koncz Brigitta Angol tantárgyverseny II angol
Csányi Patrik IX.D Bődi János EMMV 3 matematika
Csányi Patrik IX.D Bődi János Zrínyi Ilona Matematikaverseny 3 matematika
Drimba Carla IX.D KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Erdei Roland-Patrick IX.D Bődi János Zrínyi Ilona Matematikaverseny III matematika
Kohán Zsófia IX.D Sarkadi Viktória "Implom József" helyesírási verseny részvétel magyar
Kohán Zsófia IX.D Sarkadi Viktória "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny dicséret magyar
Koncz Márk IX.D Koncz Brigitta "SpeakOut" angol kreativitási verseny dicséret angol
Kovács Sándor IX.D Bődi János EMMV 2 matematika
Kovács Sándor IX.D Năndrean Enikő,
Bogdan Károly
Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny I fizika
Kovács Sándor IX.D Bődi János Zrínyi Ilona Matematikaverseny 1 matematika
Pásztor Kristóf-Mátyás IX.D Năndrean Enikő,
Bogdan Károly
Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny I fizika
Szabó Annabella IX.D Sarkadi Viktória "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny dicséret magyar
Szabó Annabella IX.D KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Szabó Annabella  IX.D LÉTRA Sarkadi V, Kozma É Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) III magyar
Szabó Patrícia IX.D KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Balogh Dóra IX.E Nagy Zoltán Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Benedek Boglárka IX.E Kozma Éva "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny II magyar
Benedek Boglárka IX.E Koncz Brigitta "SpeakOut" angol kreativitási verseny részvétel angol
Fechete Tibor IX.E Koncz Brigitta "Speak out" angol monológverseny dicséret angol
Fogarassy Tamás IX.E Kozma Éva "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny dicséret magyar
Koppányi Ádám IX.E KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Kurucz Csenge IX.E Kozma Éva "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny I magyar
Papp Zsófi IX.E LÉTRA Sarkadi V, Kozma É Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) III magyar
Papp Zsófia IX.E KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Starmüller Boróka IX.E Kozma Éva "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny dicséret magyar
Starmüller Boróka IX.E Czirják Enikő Rajz tantárgyverseny dicséret művészetek
Tóth Adrienn IX.E Nagy Zoltán Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Vígh Renáta IX.E Nagy Zoltán Zrínyi Ilona Matematikaverseny 6 matematika
Vígh Renáta IX.E Nagy Zoltán Zrínyi Ilona Matematikaverseny III matematika
István Zsuzsa X.A Kirkósa Enikő "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny I magyar
Pusztai Tímea X.A Kirkósa Enikő "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny III magyar
Zsisku Eliza X.A Kirkósa Enikő "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny dicséret magyar
Zsisku Eliza X.A LÉTRA Sarkadi V, Kozma É Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) III magyar
 Bődi Csenge X.D András Emese Novellavetélkedő I magyar
Fándly Gergő Zoltán X.D Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny 3 matematika
Fándly Gergő-Zoltán X.D Hibácskó Gizella Információ technológia tantárgyverseny I informatika
Fándly Gergő-Zoltán X.D Hibácskó Gizella Informatika tantárgyverseny III informatika
Fazekas Dóra X.D Báthori Éva EMMV III matematika
Fazekas Dóra Adél X.D Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny 3 matematika
Kádár Orsolya X.D András Emese Novellavetélkedő I magyar
Kovács Gergő X.D Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Salánki Miklós X.D Báthori Éva EMMV I matematika
Salánki Miklós X.D Bogdán Károly Fizika tantárgyverseny I fizika
Salánki Miklós X.D Bogdán Károly Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny I fizika
Salánki Miklós X.D Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny 1 matematika
Vezsenyi Ákos X.D Báthori Éva EMMV II matematika
Vezsenyi Ákos X.D Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2 matematika
Bíró Ágnes X.E LÉTRA Sarkadi V, Kozma É Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) III magyar
Fábián Tamás X.E Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Kovács Csenge X.E Báthori Éva EMMV dicséret matematika
Kovács Csenge X.E Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2 matematika
Takács Réka X.E Báthori Éva EMMV dicséret matematika
Vigh Viktória X.E Báthori Éva EMMV dicséret matematika
Vigh Viktória X.E Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny 3 matematika
Vura János X.E Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Szellő Enikő XI.A Czirják Enikő Rajz tantárgyverseny I művészetek
Borbély Dávid XI.D Bors Violetta Zrínyi Ilona Matematikaverseny 3 matematika
Erős Gergő XI.D Bors Violetta Zrínyi Ilona Matematikaverseny 3 matematika
Giczei Róbert XI.D Ambrus Attila "Életemmel életet mentek" polgári védelmi vetélkedő dicséret polgári nevelés
Guti Zsombor XI.D Bors Violetta Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Juhász Dávid XI.D Ambrus Attila "Életemmel életet mentek" polgári védelmi vetélkedő dicséret polgári nevelés
Kozma Gergő-Tamás XI.D Bogdán Károly Öveges József - Vermes Miklós Fizikaverseny I fizika
Kozma Tamás XI.D Bors Violetta Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2 matematika
Köteles Tamás XI.D Bors Violetta EMMV dicséret matematika
Kristófi János Mihály XI.D Bors Violetta EMMV dicséret matematika
Sebestyén Nándor XI.D Ambrus Attila "Életemmel életet mentek" polgári védelmi vetélkedő dicséret polgári nevelés
Szabó Edmond XI.D Ambrus Attila "Életemmel életet mentek" polgári védelmi vetélkedő dicséret polgári nevelés
Balla Timea XI.E KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Jakabffy Balázs XI.E Takács Tünde „Irinyi János” Kárpát-medencei Kámia Verseny 1 kémia
Jakabffy Balázs XI.E Bors Violetta EMMV II matematika
Jakabffy Balázs XI.E Bors Violetta Zrínyi Ilona Matematikaverseny 1 matematika
Jakabffy Balázs  XI.E Kirkósa Enikő "Implom József" helyesírási verseny I magyar
Kovács Zotán  XI.E Kirkósa Enikő "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny dicséret magyar
Miheller Dóra XI.E Kirkósa Enikő "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny I magyar
Magyari Tamás XI.F Bors Violetta Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Wagner Áron  XI.F LÉTRA Sarkadi V, Kozma É Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) III magyar
Ari László XII.C Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Czirják Kristóf XII.C Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2 matematika
Divin Péter XII.C Báthori Éva EMMV I matematika
Divin Péter XII.C Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny 1 matematika
Divin Péter XII.C Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Molnár Kincső XII.C Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Nandrean Dávid XII.C Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny 3 matematika
Nemes Kristóf XII.C Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Oláh Kinga XII.C Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny dicséret matematika
Schmidt Anita XII.C Kozma Éva "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny II magyar
Vad Bertalan XII.C Antal Károly Asztalitenisz IV testnevelés
Vad Bertalan XII.C Báthori Éva EMMV dicséret matematika
Vad Bertalan XII.C Báthori Éva Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2 matematika
Bartus Attila XII.E Bődi János Zrínyi Ilona Matematikaverseny 6 matematika
Farkas Réka-Krisztina XII.E Sarkadi Viktória "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny I magyar
Gergely Tamás XII.E KIS LÉTRA Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Gergely Tamás  XII.E LÉTRA Sarkadi V, Kozma É Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) III magyar
Serestély Fanni-Zsófia XII.E Sarkadi Viktória "Mikes Kelemen" magyar tantárgyverseny III magyar
Váradi Fruzsina  XII.E LÉTRA Sarkadi V, Kozma É Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) III magyar
KisLétra csoport   Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) I magyar
Létra csoport   Kozma É, Sarkadi V Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál - PADIF (V-XII) III magyar

 

Helyi szakasz

Diák neve Osztály Felkészítő tanár A verseny neve Helyezés Tantárgy
Nan Beatrix VI.A Antal Károly Futóverseny II testnevelés
Dallos Lóránd VII.A Nonn Andrea Angol tantárgyverseny 92 pont/100 -  angol
András Botond VII.B Nonn Andrea Angol tantárgyverseny 92.5 pont/100 -  angol
Erdei Brigitta-Mónika VII.B Nonn Andrea Angol tantárgyverseny 92 pont/100 - angol
Gergely Dóra VII.B Nonn Andrea Angol tantárgyverseny 90 pont/100 - Helyi  angol
Posszert Réka VII.B Nonn Andrea Angol tantárgyverseny 90 pont/100 - Helyi  angol
Szél-Telekfalvi Nikolett VII.B Nonn Andrea Angol tantárgyverseny 90 pont/100 -  angol
Ludász Norbert IX.C Pallai Márta Angol tantárgyverseny 91 pont/100 -  angol
Birta Vivien IX.D Koncz Brigitta Angol tantárgyverseny 93 pont/100 -  angol
Csányi Patrik IX.D Koncz Brigitta Angol tantárgyverseny 95 pont/100 -  angol
Benedek Boglárka IX.E Koncz Brigitta Angol tantárgyverseny 90 pont/100 -  angol
Fogarassy Tamás  IX.E Koncz Brigitta Angol tantárgyverseny 92 pont/100 -  angol
Váradi Petra X.D Nonn Andrea Angol tantárgyverseny 93 pont/100 -  angol
Vad Bertalan XII.C Antal Károly Asztalitenisz I testnevelés

 

Nyelvvizsgák

Diák neve Osztály Felkészítő tanár Nyelvvizsga - szint Idegennyelv
Szoboszlai-Gáspár Boglárka XII .E Pallai Márta ECL - B2 (nyelvvizsga) angol
Kabai Renáta XII.A Tódor Éva ECL - C1 (nyelvvizsga) angol
Lázár Barbara XII.A Tódor Éva ECL - C1 (nyelvvizsga) angol
Újvárosi Eszter XII.A Tódor Éva CAE - C1 (nyelvvizsga) angol
Ari László XII.C Bentea Adela ECL - B2 (nyelvvizsga) angol
Bajnok Dóra XII.C Bentea Adela FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Boczoni Norbert XII.C Tódor Éva CAE - C1 (nyelvvizsga) angol
Czirják Kristóf XII.C Tódor Éva FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Dani Márton XII.C Pallai Márta ECL - B2 (nyelvvizsga) angol
Dézsi Tamás XII.C Bentea Adela FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Farkas Szabolcs XII.C Tódor Éva IELTS - B2(nyelvvizsga) angol
Kenéz Anna Boglárka XII.C Tódor Éva FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Kovács Ferencz XII.C Tódor Éva CAE - C1 (nyelvvizsga) angol
Lengyel Renáta XII.C Tódor Éva FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Molnár Kincső Bernadett XII.C Bentea Adela FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Rozsályi Emőke XII.C Pallai Márta ECL - B2 (nyelvvizsga) angol
Sándor Henrietta XII.C Tódor Éva FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Tripó Debóra XII.C Bentea Adela FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Uj Edith Alexandra XII.C Tódor Éva CAE - C1 (nyelvvizsga) angol
Vad Bertalan XII.C Tódor Éva FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Bekő András XII.D Tódor Éva IELTS - C1 (nyelvvizsga) angol
Egri Tamara XII.D  Bentea Adela FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Manolescu Alexa XII.D  Bentea Adela FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Szőrös Norbert  XII.D  Bentea Adela FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Takács Tamás XII.D  Tódor Éva IELTS - C2(nyelvvizsga) angol
Balázs-Balázs Dóra XII.E Tódor Éva CAE - C1 (nyelvvizsga) angol
Gergely Tamás XII.E Tódor Éva CAE - C1 (nyelvvizsga) angol
Juhász- Kollár Nándor XII.E Tódor Éva FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Kiss Melánia  XII.E Tódor Éva ECL - B2(nyelvvizsga) angol
Kór Viktória Mária XII.E Tódor Éva CAE - C1 (nyelvvizsga) angol
Papp Réka XII.E Bentea Adela ECL - B2(nyelvvizsga) angol
Váradi Fruzsina XII.E Bentea Adela FCE - B2 (nyelvvizsga) angol
Elenes- Jakabffy Nándor XII.F Koncz Brigitta   angol

 




© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad