Nyílt nap volt a váradi Ady Endre Líceumban

2017. december 07.

Az adys ötödikes és kilencedikes és a Várad más tanintézményeiben tanuló negyedikes diákok szülei látogattak el a nyílt napon az iskolába, hogy közelebbről is megismerkedjenek az itt folyó oktatási-nevelési tevékenységekkel. A szülők, nagyszülők az iskola dísztermében gyűltek össze, ahol Vad Márta igazgatónő köszöntötte őket.   Igazgató asszony vetítettképes bemutató segítségével ismertette az iskolában zajló rendkívül gazdag és változatos tevékenységeket. A megnyitót a 9.D osztály verses-zenés-táncos produkciója zárta, mintegy illusztrálva azt a sokoldalúságot, mely az adys diákokat jellemzi. A  program további részében  a szülők az osztályfőnökök vezetésével körbejárták az iskolát, s a séta során lehetőségük nyílt  találkozni az osztályokban tanító tanárokkal, megismerni az iskola szaktermeit, az 5. és a 9. osztály tananyagát és tanítási módszereit, eszközeit, az alternatív tankönyveket, illetve a diákok munkáit is. 

https://www.biharinaplo.ro/helyi/2017/12/10/nyilt-nap-volt-a-varadi-ady-endre-liceumban.biharinaplo
Zöld hét


Órarend 


Ady 250


 

Egy polc, egy könyv

A könyvtáros ajánlata

"...nem is lehetünk más célra ebben az életben, mint hogy megismerjünk mindent, amennyire lehetséges: a tarka és zegzugos világot, a megbocsátandó embereket, az egymásra morgó népeket; s amikor mindent megismertünk, amennyire lehetséges, akkor visszamenjünk oda, ahol otthon lehetünk." Tamási Áron  

© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad