GTK Középiskolás verseny 2023

2023. december 12.

December 9-én iskolánk négy tanulója -  ANTONIE ANITA 10.E, KOCSIS VIKTÓRIA 10.E, NAGY KEVIN 10.C, SZLÁNY KRISZTIÁN 10.C -  részt vett Kolozsváron a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság-és Gazdálkodástudományi Karán, a Gazdasági Tanácsadó Klub (GTK) 11. Középiskolás Versenyének döntőjén. A versenyben összesen 47 csapat vett részt, iskolánk csapata bejutott a döntőben részt vevő Top 20-ba. A MARKETING INNOVÁTOROK nevet viselő csapat egy  egy induló vállalkozáshoz készült üzleti tervet mutatott be vállalkozókból és egyetemi oktatókból álló  szakmai zsűri előtt. A vállalkozás neve EcoThreads, és a fenntartható divat irányelvét követve olyan ruhákat tervezne és gyártana, amelyek újrahasznosított anyagok felhasználásával készülnek.

Gratulálunk tanulóinknak a versenyen való részvételhez!