Látogatás a Nagyváradi Egyetemen

2023. október 23.

Október 23-án a 11.D osztály a Nagyváradi Egyetemre látogatott el, ahol dr. Laslo Eugen egyetemi előadótanár   fogadott minket.

A diákok megtekinthették a kurzustermeket és laborokat. Ezután a tanár úr ismertette a matematika és informatika kar kínálatát, beszélt a felvételiről, tantárgyakról és ösztöndíjakról.

A beszélgetést követően megnéztük a campusban működő könyvtárat is, ahol Opris Rodica könyvtárosnő bemutatta a részlegeket, elmondta hogyan kell kikeresni a könyveket és megnéztük, hol szoktak tanulni az egyetemisták.

Puskás Ágnes

tanár