Jól szerepeltek diákjaink a történelmi versenyeken

2024. április 02.

A "TÖRTÉNELEM ÉS TÁRSADALOM VIRTUÁLIS DIMENZIÓBAN" országos verseny megyei szakaszán TÓTH-SÜRÜ TÁBITA, XI.F osztályos diákunk II. helyezést ért el. Felkészítő tanára Ardelean Klementina. A "KULTÚRA ÉS CIVILIZÁCIÓ ROMÁNIÁBAN" portfólió alapú verseny megyei szakaszán a GŐDÉR VIKTÓRIA, DIÓSZEGI CSONGOR és SÁNTA ISTVÁN alkotta csapat a III. helyen végzett. Felkészítő tanárok: Ardelean Klementina és Apáti Timea.

Gratulálunk a sikeres szerepléshez!