Kimutatások

2022. október 13.

Díjazás a Polgármesteri Hivatalban

Október 12-én a nagyváradi Városháza dísztermében díjazták a megye legjobb diákjait, azokat, akik a tavalyi tanév országos tantárgyversenyein I., II., III. helyezést értek el, vagy dicséretben részesültek. A diákok mellett a felkészítő tanárokat is jutalmazták, akik a tanítványaikhoz hasonlóan oklevelet, Várad szecessziós múltjáról szóló albumot, illetve pénzjutalmat kaptak.

2018. július 10.

Kimutatások a 2017–2018-as tanévre

Az elmúlt tanévben diákjaink újra remekeltek a különböző versenyeken és olimpiákon, egyéniben és csapatversenyben egyaránt. A nemzetközi, az országos, a regionális és a megyei versenyek szerint csoportosítottuk az eredményeket.

Gratulálunk minden diákunknak, aki ‎részt vett a tavalyi megmérettetéseken, és köszönet illeti az őket felkészítő tanárokat is.

2017. július 14.

Kimutatások a 2016–2017 tanévre